Souvislosti, které všude nenajdete

Klamání je součástí válečného umění a strategie

Je pochopitelné, že lidé jsou ze zpráv týkajících se Ukrajiny velmi zmatení a většina, co poslouchá oficiální média, se dostala (stejné to bylo s informováním o vakcinaci a covidu) opět do stavu středně těžké hypnózy, kdy jim přestala zcela fungovat intuice, logické myšlení i selský rozum. V prvé řadě si musíme uvědomit, že existují dvě verze "zpráv". Existuje zasvěcená verze pro probuzené a hledající a pak existují neuvěřitelné senzacechtivé a strach vyvolávající zprávy z mainstreamu, který zatím cabala ovládá a prostřednictvím kterého usiluje o započetí třetí světové války, která by zakryla všechny jejich podvody, lži a napáchaná zvěrstva. To je jediný způsob, jak by tyto temné síly mohly ještě nějak přežít.

Některé věci se nemění. Stále je ze všeho obviňováno Rusko. Třetí světová válka probíhá, ale na jiné úrovni, než si běžný člověk myslí – na úrovni informační. Žádná taktická světová válka, po jaké tak velmi touží globalisti z hlubokého státu, ale nebude. Lidstvo se už rozhodlo, že brzy dosáhne mír pro celou planetu a svět se v tomto duchu postupně sjednocuje a postupně již odstraňuje všechny, kteří oficiálně nebo tajně slouží myšlenkám neustálé konfrontace a války. Už delší dobu probíhá vojenská operace, za kterou stojí mnoho psychologie a vyšší strategie. Je to vysoce intelektuálně náročný, pětirozměrný šach.

Pro pochopení současné celoplanetární situace je třeba poodstoupit a podívat se na to, co probíhá s patřičným nadhledem. Nemá cenu se snažit pochopit všechny ty lži, dezinformace či brilantní strategie, ale je užitečnější se podívat na vše "z velké výšky" a nedbat na jednotlivé akce a detaily.

Lidé, kteří jsou v obraze, nejsou probíhajícími událostmi zaskočeni. Tušili už dříve, že ke slovu se nakonec dostane světová armáda při "přesvědčování" těch "naprosto nechápajících". Ukrajina je totiž první z mnoha bašt Nového světového řádu, které mají být vyčištěny od planetárního zla. Pro neinformované lidi se ale tyto události budou pravděpodobně jevit jako třetí světová válka. Ti z vás, kteří jste už vzhůru, víte, co to ve skutečnosti znamená. Utěšujte svou rodinu a blízké, kteří panikaří kvůli tomu, o čem je média přesvědčila. Vy, co jste se probudili o několik let dříve, musíte být majákem pro ty, kteří jsou zatím ztraceni v temné a "nečitelné" bouři událostí. Pomáhejte jim pochopit co se děje a vysvětlujte jim, že se nemají nenechat zmást médii, protože skutečnost je zcela jiná. Až přijde čas, všechny operace, které probíhají, budou odhaleny a vysvětleny. Nezapomeňte, že i klamání je součástí válečného umění a strategie.

Klamání je součástí válečného umění a strategie

14.03.2022

Rychlá navigace: