Souvislosti, které všude nenajdete

Putin zapálil "očistný oheň", aby pročistil Ukrajinu od pedofilů

Ruský prezident Vladimir Putin v pondělí sdělil prezidentu Trumpovi, že nechová žádnou zášť vůči nevinným Ukrajincům, kteří se ocitli uprostřed konfliktu, ale neopustí svou misi "očistit" východní Evropu od bezbožných "západních vlivů", uvedl zdroj z Mar-a-Lago pro Real Raw News. Mezi vlivy, které zmínil, a které všemu dominují, patří Západem financované laboratoře na výrobu biologických zbraní a také obchodování s dětmi. Obchodníci s dětmi na Ukrajině našli bezpečné útočiště poté, co v roce 1991 Ukrajina vyhlásila nezávislost na SSSR. Zelenskyj i jeho předchůdce Petro Porošenko podle něj nejenže umožnili obchodníkům se sexem na Ukrajině beztrestně působit, ale také podporovali šíření tohoto "průmyslu", protože dostávali obrovské výpalné od mezinárodních predátorů vyhoštěných z jejich vlastních zemí. Putin označil Kyjev za "doupě pedofilů" a prohlásil, že pouze "očistný oheň" očistí zemi od těchto nekonečných zvráceností.

Jeho dialog na toto téma přišel několik dní poté, co oddíl ruských speciálních sil "náhodou" narazil na doupě obchodníků s dětmi ve střední Ukrajině. Zařízení, které zachráněné děti popsaly jako pekelné, špinavé a démonické, bylo dočasným domovem stovky unesených dětí ze šesti zemí. Od pondělí, jak řekl Putin Trumpovi, vyslechla ruská Společnost pro ochranu dětí 36 obětí. Šest ukrajinsky mluvících obětí zaslechlo své věznitele, jak hovoří o nákupu a prodeji mladých chlapců a dívek a o tom, že dostávají peníze přímo z vládních úřadů v Kyjevě.

"Putin chtěl, aby Trump věděl, že podle jeho výpočtů může být po celé Ukrajině uvězněno až 50 000 dětí. Domnívá se, že když začala bitva, tak obchodníci s lidmi zřejmě děti opustili a nenechali jim žádné jídlo ani vodu. Děti zůstaly uvězněny v dírách pekla", uvedl zdroj. "Všechny cesty vedou zpět do Kyjeva", řekl prý Putin Trumpovi. "Zelenskyj nebo jeho podřízení vědí, co se děje, a možná i vědí, kde ty děti jsou. Většina z nich jsou Rusové a já mám veškeré známé právo zajistit jejich ochranu. Zelenskyj už nejednou dostal upozornění, aby děti osvobodil. Ale tento pes předstírá nevědomost, lže, zatímco svět mě nazývá bláznem. Ze všech lidí, pane prezidente Trumpe, právě vy chápete, jak je důležité děti chránit."

"Děti jsou naším největším bohatstvím," odpověděl Trump. "Já tomu rozumím."
Mezitím Trump ověřil totožnost dvou z pěti amerických dětí zachráněných z internačního tábora na střední Ukrajině a pracuje na jejich znovushledání s rodinami, uvedl zdroj.

Putin zapálil 'očistný oheň', aby pročistil Ukrajinu od pedofilů

15.03.2022

Rychlá navigace: