Souvislosti, které všude nenajdete

Klony a klonování lidí. Proč politici, kteří jsou popraveni, jsou opět, či ještě, mezi námi. Naštěstí hra a stav mysli, ve kterém se nacházíte, již končí. (1. část)

(1. část)

Dotazy, které byly směřovány na popravy lidí v Gitmu (satanističtí politici, herci, nejvyšší vládní představitelé a další vysoce postavení pedofilové) a jejich znovuobjevení na jakékoliv mediální platformě v televizi či v novinách, máte vysvětleny v následujícím článku. Klon vám udělají z vaší bytosti během krátké doby. Je to tak když někteří naši "vrcholní politici" mluví nekonzistentně, protiřečí si a už nejsou těmi, kterými byli před vstupem do politiky, BIDEN není Bidenem, TOM HANKS není Tomem Hanksem ad. ... Jsou to již vnitřně kontrolovaní "lidé" bez duše a empatie. Asi se nebudete stačit divit, kdo všechno ze známých osobností je klonem svého originálu.

Je tu samozřejmě ovce Dolly, která byla naklonovaná a každý si to můžete velmi lehce vyhledat. Klonovány ale byly i kočky, králíci, koně, psi, kozy, ad. V roce 2004 byla klonovaná pomocí jádra buňky, myš. Klonování začalo v roce 1958. Ve skutečnosti bylo vytvořeno mnoho filmů, které odhalují praktiky Hlubokého státu, aby v případě, že se tyto informace někde "nečekaně" objeví, ONI mohli jednoduše povědět, že je to jen podle filmu, který není skutečný. Tato praktika se právě týká i výroby klonů.

Mnoho lidí slyšelo, co se stalo jednomu americkému prezidentovi, který na návštěvě Číny pozvracel čínského premiéra. Byl to typ klonu, robotoid, které vytváří v Marylendu. Tam posadí dotyčného člověka do kabiny a analytik ho zasáhne paprskem částic o nízké frekvenci. Ten jím projde a zanalyzuje jeho genetiku a stáhne všechny jeho vzpomínky, myšlenky, pocity i emoce. Potom vše uloží na pevný disk. Částicovému paprsku pak zvýší intenzitu a pak už celý "výrobní proces" pokračuje takřka jako v Star Treku. Z energie doslova vytváří kopii hmoty. Tyto kopie, ale nemají vnitřní zdroj energie, a tak se musí podobně jako ve filmu "Tron" pravidelně vracet do Camp Davidu, aby se dobíjely. Toho prezidenta tehdy zasáhli zvukovou frekvencí, která byla na jeho rezonanční frekvenci, což by ho zabilo. (Proto nyní mají prezidenti na každé straně dva předměty, které, takové paprsky odrážejí). Protože ale byl klonem robotoidního typu, tak, jak vysílaná frekvence snižovala svoji hodnotu, tak mu začalo být velmi zle. Proto nejdříve zvracel a pak se sesunul pod stůl.

Dalším typem klonu je vril. Vril může vniknout vpichem do očního nervu ještěrem. Jsou to dle dostupných informací vlastně původní živočichové, kteří žijí pod zemí v tunelech, jeskyních a propastích. Byli objeveni v rámci zahájení projektu "Mark Rand", což je velký projekt budování všech těch DUMBs a všichni horníci o nich vědí a obávají se jich. Proto byli vždy velmi opatrní, protože se vyskytly situace, když někde uvízli nebo byli omráčeni, že tento ještěr "vnikl" do toho člověka, když byl v bezvědomí. Člověk zemřel a později se vzkřísil, ale již s jiným vědomím. Dříve takové osoby upálili, protože si uvědomovali, že jsou posedlí. A nyní tohoto využívají elity a umožňují Cabal, aby si vytvořila takové jedince, kopie, které nebudou mít empatii, soucit a budou jim jen slepě a oddaně sloužit přesně tak, jak oni chtějí...

Když se dostane určitá látka vpichem do mozku toho člověka a on zemře, tak po něco více jak týdnu dojde k oživení, ale tato bytost už je jiná. Tento Vril, kromě toho, že tuto osobu doslova oživí, převezme i jeho osobnost i jeho vzpomínky. Taková bytost pak funguje dva až tři roky. Má plný přístup ke vzpomínkám původní osobnosti, ale funguje jen na prvních čtyřech energetických centrech, tedy má vyřazeno energetické centrum srdce. Má funkční ale kořenové centrum, centrum solárního plexu, takže tuto bytost dokáže ovládat. Po dvou až třech letech začne ale ztrácet kontrolu i přístup k paměti. A v tomto momentě tato osoba vypadá přesně jako někdo, kdo je dementní a má Alzheimerovu nemoc. Začne zapomínat, neorientuje se, kde se nachází, zapomíná jednotlivá slova a má problém si většinu zapamatovat. Jeho stav se neustále zhoršuje, až nakonec zemře.

Klony a klonování lidí. Proč politici, kteří jsou popraveni, jsou opět, či ještě, mezi námi. Naštěstí hra a stav mysli, ve kterém se nacházíte, již končí. (1. část)

20.04.2022

Rychlá navigace: