Souvislosti, které všude nenajdete

Klony a klonování lidí. Proč politici, kteří jsou popraveni, jsou opět, či ještě, mezi námi. Naštěstí hra a stav mysli, ve kterém se nacházíte, již končí. (2. část)

(2. část)

Posledním typem klonování je proces, kdy mohou doslova získat jakoukoliv buňkovou tkáň nebo DNA a pak ji přenést na někoho jiného. I David Wilcock udělal vlastní experiment, když přenesl laserovým světlem zápis žabí buňky do vajíčka salamandra, a když to vajíčko pak vyšlo ven, byla to žába. Takto lze přepsat DNA tím, že ji přenesou z jedné buňky do druhé a zároveň vymažou centrální informace v buňkovém jádře.

Klonování a vrilování jsou odlišné procesy. Mohou vám vzít krev a pak vás naklonovat v klonovacích centrech a lidé (spíše bytosti), kteří tyto klonovací centra řídí, jsou podle informací ti, kterým reptiliáni unesli tělo, do kterého pak přenesli svoje vlastní vědomí, když před tím původní lidské vědomí v tomto lidském těle zabili. Proto nyní vidíme tolik pedofilů a tak mnoho cynického obchodovaní s lidmi. A mnozí si říkají: "Jak jen toto mohou lidé dělat druhým lidem a obzvláště dětem?" No, je to tak proto, že vědomí těchto bytostí už není lidské. Mají sice lidská těla, ale ty už ovládli paraziti. "Ještěři", kteří přesunuli svoje vědomí do těchto bytostí, prostě nemají žádnou empatii. Jsou jen velmi dobří v předstírání lidskosti a empatie. Podívejte se kolem sebe, zejména do vrcholné politiky a uvidíte takových příkladů bezpočet... Naše duše – naše morální centrum je to, co nám říká, co je správné a co ne, vede nás k tomu, že jsme laskaví, ohleduplní a máme určitou úroveň empatie a respektu vůči ostatním. Bez této schopnosti se stanete sociopatem nebo psychopatem. Dá se to rozpoznat podle pohledu očí.

Politiky a celebrity klonují častěji, protože je pak mají pod kontrolou. Když se na ně podíváme pořádně, uvidíme, že vypadají jinak. Pokud se plně nepodřídí, tak některé mučí v klonovaném těle, nakonec je zabijí a přesunou jejich vědomí zase do jiného klonovaného těla a opakují tu stejnou situaci. Takže tak probíhá nekonečné vraždění, nekonečné mučení té stejné osoby v celé řadě těl, dokud se nepodvolí. Pokud ví, že se ta celebrita stane velmi slavnou, tak si ponechají její originál v kleci. Protože pokud by kopírovali stále jednu kopii, došlo by ke genetickému vyblednutí, stejně jako když se kopíruje pořád jedna kazeta ve starém videorekordéru. Po několika kopiích již nebude kopie kvalitní a dokonce takto kopírovaný film ztratí i zvuk. To stejné se děje i s genetickou klonovanou kopií. Nazývá se to genetický drift a taková kopie přestane být životaschopná. A tak, pokud ví, že budou potřebovat mnoho kopií, budou věznit příslušný originál v kleci. Tento originál je kvantově provázaný s klonem a tak si uvědomuje a prožívá všechno to, co klon. Tyto hvězdy, když se s těmito temnými bytostmi spojí, tak skutečně upisují svoji duši Temnotě. Jsou naklonováni a často ani netuší, že to je součástí jejich smlouvy či dohody. Jsou odvezeni do klonovacích center a pak prožijí svůj život v kleci, pokud se stanou klony.

Tak to probíhá i s vysoce postavenými lidmi v politice, vládách či médiích až na malé výjimky. Potom jsou veřejní politici i velmi slavní lidé takto ovládnutí a řízení Cabalou. Možná takové bytosti znáte a jistě si jich všimnete, protože nemají duši, a tím pádem ani empatii a svědomí. Takový člověk začne výrazně měnit svoje jednání, myšlení a názory, které měl dříve. Začne se projevovat mnohem méně empaticky. Jedná tvrdě a bez svědomí. Podceňuje vás, přehlíží a nesouhlasí s vámi i ve zcela zásadních tématech, které by dříve vnímal zcela jinak. Časem se to stále zhoršuje, až ztratí i ty nelepší přátele a všechny lidi, s kterými si dříve rozuměl, protože zjistí, že je to zcela jiný "člověk". A řada klonů ani neví, že byli vyměnění. A když se zúčastníte nějaké konference, kde je většina lidí, kteří byli vyměněni, tak si můžete všimnout, že způsob, jakým hovoří a také o čem hovoří, už často nedává smysl, protože jen pravda dává smysl. Pokud si uděláte bedlivý průzkum, začne všechno najednou do sebe zapadat. A lži, i když budou rozsáhlé, do sebe nezapadnou...

Klony a klonování lidí. Proč politici, kteří jsou popraveni, jsou opět, či ještě, mezi námi. Naštěstí hra a stav mysli, ve kterém se nacházíte, již končí. (2. část)

21.04.2022

Rychlá navigace: