Souvislosti, které všude nenajdete

Lakmusový papírek (4. díl)

Milí a věrní čtenáři.
Takže, když si nebudete jistí, kdo je kdo, podívejte se na jeho postoje k následujícím 6 tématům a myslím si, že budete mít jasno. Platí to na všechny, kteří se jakýmkoliv způsobem zviditelňují ve veřejném prostoru, bez rozdílu. Není možné, aby někdo obstál ve všech 6 bodech a současně to byl podvodník a podvraťák. Takovou schizofrenii by asi dlouhodobě nezvládl a neustál. A současně, jakmile neprojde přes 3 až 4 body tohoto testu, je to s železnou jistotou podržtaška Nového Světového Neřádu a podle toho i špatně skončí. Body jsou seřazené sestupně, podle důležitosti a podle závažnosti.

1. Vakcinace – nejdůležitější parametr ze všech!
Jestliže se někdo staví k vakcinaci jinak než záporně, a to myslím i třeba sluníčkářsky neutrálně, tak si na něj dejte velký pozor! Proč je to tak důležité? Je to podle mě úplně nejdůležitější parametr ze všech, protože tady jde opravdu o životy v masivním měřítku. Vakcína je velmi zákeřná zbraň hromadného ničení s odloženým účinkem, nesrovnatelně ničivější, než jakákoliv nukleární bomba a zahrávat si s těmito hračkami není už vůbec žádná legrace. Dalo by se také říci, že vzhledem k její nebezpečnosti je toto téma ukazatelem inteligence člověka.
Celý vakcinační průmysl je více než 100 let vlajkovou lodí depopulační agendy. V posledních, řekněme 50 ti letech, celá velká řada statečných doktorů, biologů a novinářů položilo svoje životy za to, že chtěli obeznámit lidskou populaci s tímto mega-giga podvodem. Bohužel marně. Až do roku 2019 bylo všeobecné povědomí o zdrcujícím dopadu vakcinace v běžné populaci na bodu mrazu. Tupé stádo dávalo svoje mláďata lobotomizovat hned po narození a mnozí jedinci ještě navíc dokupovali svým potomkům vakcíny nad rámec povinného vakcinačního programu! V hluboké nevědomosti svým vlastním dětem tak dopřáli další dávku jedů navíc! Nic nemůže lépe vystihnout stav naší civilizace, jako právě vakcinační téma, které může být zjednodušeně ukazatelem míry odlidštění této společnosti. Ale to jsme zabředli příliš hluboko do filozofie. Pojďme si to zjednodušit: kdo o tomto podvodu nevěděl do začátku roku 2020, budiž; dostal další 1 rok navíc a tím i poslední příležitost se to naučit a pochopit principy depopulační agendy. Materiálů a impulzů k zamyšlení bylo v té době víc než dost. Jestliže to někdo přesto všechno ještě nepochopil a ze strachu před neexistujícím virem raději páchal sebevraždu nebo dokonce k tomu ještě vyvraždil svoji rodinu, nemá smysl se takovým člověkem dál zabývat a poslouchat jeho "moudra". Prostě se nechal vyřadit ze závodu díky své vlastní hlouposti a debilitě a získal tak pomyslnou "Darwinovu cenu" a je zbytečné s tímto člověkem ztrácet čas, natož poslouchat jeho rady. Kdo se naopak nenechal píchnout, ale ještě dnes, v roce 2023 mluví shovívavě o vakcinaci poté, co poslední hit vakcinačního průmyslu má k dnešnímu dni na svém účtu několik set miliónů mrtvých (ano, čtete dobře, to číslo je správně!), tak je to jednoznačně zločinec na straně farma mafie a celého Deep State. Takové individuum mohou poslouchat a brát vážně jen šílenci!

Jediný správný postoj k JAKÉKOLIV vakcinaci (a když píšu jakékoliv, myslím tím k jakékoliv, a to i k vakcíně proti tetanu, té úplně nejabsurdnější ze všech!), je ostrý nesouhlas, odsouzení a pranýřování všech, co se na chemické a biologické genocidě podíleli. Zde není absolutně žádný prostor pro diskuzi nebo polemiku, nedej bože pro shovívavý názor. Tohle je prostě jednoznačně danost a zákon a kdo s tím má problém, tak by se měl nad sebou hluboce zamyslit, zalézt někam pod šutrák, pilně přemýšlet, studovat a studovat. A až z té díry vyleze, tak by se měl kát, klanět, omlouvat se a hlasitě slibovat všem, že už to víckrát neudělá a při tom si mazat na palici teplý dehet, aby všichni viděli, co byl za vola a jak měl dlouhé vedení! Pravidlo č. 1 – Kdo bude propagovat nebo obhajovat vakcinaci smrtícími koktejly na bázi mRNA a grafenu, je buď nejdebilnější debil ze všech debilů, kteří kdy bydleli v Debilákově nebo je prostě součástí genocidní mašinérie. Pošlete ho někam a rychle utečte!

Podle: https://kresadlo.com/lakmusovy-papirek

Lakmusový papírek (4. díl)

14.06.2023

Rychlá navigace: