Souvislosti, které všude nenajdete

Lakmusový papírek (5. díl)

Druhým závažným kritériem je postoj každého k EU a k NATO.
Spojil jsem tyto dvě organizace do jednoho bodu, protože k sobě nerozlučně patří. Jsou to dvě hlavy stejné hydry. Prosazování, obhajování a glorifikace nebo jakákoli podpora těchto fašistických uskupení může mít pouze 2 příčiny: 1) debilitu a naprostou nemorálnost, za 2) cynické prospěchářství nebo všechno dohromady.
Začněme tou debilitou a udělejme si nejkratší možnou rekapitulaci důležitých částí dějin sto let zpátky: Uměle vyvolaná 1. světová válka záměrně vytvořila světovou hospodářskou krizi, z níž vzešly optimální podmínky pro vznik německého nacizmu a také byly vytvořeny ideální podmínky pro rozpoutání 2. světové války (opět uměle). To jsou všechno jen dílčí kroky chazarské satanistické mafie, směřující velice zjednodušeně k jednomu jedinému cíli – k porážce a zničení Ruska a slovanské filosofie. Všem chazarským zločincům vždy šlo a vždy půjde jen o jedno – o likvidaci Ruska a slovanského národa. Jsou tím úplně posedlí! Rusko je poslední bašta, která je schopna udržet rovnováhu ve světě. Poslední překážka toho, aby zločinci mohli ovládnout celý svět, ve kterém se už s opravdovými lidmi nepočítá!!! Ruský národ je jediný a poslední slovanský národ, který si v sobě uchoval schopnost bojovat za slovanské ideály a za skutečné lidské hodnoty a to na život a na smrt a zachránit sebe a ostatní Slovany před vyhlazením. Ostatní národy už tuto schopnost bohužel nemají, protože byli přeprogramováni západní zvrhlou propagandou.

Chazarům v průběhu 2. světové války došlo, že vojenskou silou svého cíle zkrátka nedosáhnou, a že na to musí jít jinak. Ke konci války, kdy už bylo jasné, že to nepůjde podle jejich představ, začali pracovat na plánu vytvoření jimi skrytě ovládaného umělého superstrátu – Evropské Unie, která postupně zlikviduje národní autonomie jednotlivých zemí, a pak bude postupně likvidovat salámovou metodou jednu svobodu za druhou. Pochopte to! Evropské národy byla pro chazarské Amíky, kteří potřebují pořád všechny ovládat, sledovat, odposlouchávat a pak je vydírat a zabíjet, jedna velká noční můra! Na tak malém území žilo tolik národů a každý mluvil jiným jazykem, měl jinou bohatou kulturu a jiné zvyky! To se nesmí dál dovolovat. Takže celé zničit a vytvořit po novu!
Evropská hnůjnie se nejdříve jmenovala Evropské hospodářské společenství. Celý ten destrukční proces začal nenápadně a pomalu. Těmi mozky, co toto uvedly do života, byli němečtí nacisté zachránění Američany v rámci operace PaperClip. Po válce, když všechny hrůzy utichly a všichni si oddechli, že je konečně mír, byli dosazeni tito největší a nejzákeřnější zločinci ve vhodnou chvíli na vhodné místo a pak jim bylo umožněno, aby mohli své šílené plány realizovat a nekompromisně prosazovat za podpory světového chazarského kapitálu. Válka proti lidstvu tak mohla plynule pokračovat na plný plyn, jen se jmenovala jinak a vypadala jinak. Začala studená válka. Svět byl uměle rozdělen na východ a západ. Potom západ donutil východ k závodům ve zbrojení. Tato studená válka měla za cíl ekonomicky vyčerpat Sovětský Svaz, aby se té bezbranné a oslabené trosky zadarmo a bez boje zmocnil. Ten okamžik, kdy si západ myslel, že je Sovětský Svaz už na lopatkách, nastal hned začátkem devadesátých let. Studená válka splnila svůj cíl, a dál už jí nebylo potřeba. Nastala fáze demontáže akceschopnosti jednotlivých států a bourání překážek jejich plánu uprostřed rozdělené Evropy. K tomuto účelu se rozjela v Evropě vlna státních převratů, které měly za cíl zbořit fyzické i pomyslné zdi mezi východem a západem. Naivně jsme si tehdy mysleli, že se zdi boří proto, abychom se my z východu mohli dostat na západ. Pravda byla ale jiná, přesně opačná. Zdi se bořily proto, aby se západ mohl dostat k nám a tím pádem i blíž k Rusku.

Podle: https://kresadlo.com/lakmusovy-papirek

Lakmusový papírek (5. díl)

16.06.2023

Rychlá navigace: