Souvislosti, které všude nenajdete

Lakmusový papírek (6. díl)

Ke stejnému účelu, ke kterému byla vytvořena EU, bylo vytvořeno i NATO. Bez ohledu na to, jak se toto vojenské uskupení samo identifikuje, je to útočná zločinecká a teroristická organizace sloužící ke svrhávání nepohodlných režimů, likvidaci neposlušných vlád a vytváření chaosu kdekoliv na světě. NATO slouží jen jednomu pánovi, kterým je americký vojensko-průmyslový komplex. Díky Vencovi Flaškovi máme tu čest být součástí této "slavné" organizace! V roce 1991 se oficiálně rozpadl Sovětský Svaz a Západ se vrhl na svou kořist, po které neustále toužil. Ve stejnou chvíli byl kapitalizmus amerického typu těsně před svým krachem a porcování ruského medvěda ho pomohlo postavit znovu na nohy. A tak bylo začátkem 90. let, aniž by si to tehdy kdokoliv uvědomil, zahájeno poslední vítězné tažení Chazarů proti zbytku lidstva. Na konci této etapy, což je právě teď, už jsme neměli existovat. Takový byl plán.

Ve stejném okamžiku, kdy začalo porcování Sovětského Svazu na díly (území Sovětského Svazu mělo být rozděleno na 41 dílčích částí, kde každá by se stala kolonií některého ze západních států), Aliance pochopila, že už nelze dál vyčkávat s otevřenou konfrontací a začala velmi zásadním způsobem řídit a měnit světové události k velkému finále. Nejdůležitější krok byla záchrana Ruska. Do vedení byl dosazen originální a původní V. V. Putin. Ten byl sice velmi schopný, ale prakticky neovladatelný a pro tak gigantický úkol, který ho čekal, lidsky slabý. Proto byl následně vyměněn za entitu, která není z našeho světa a nejdůležitější plán Aliance – obnova ruské slovanské říše mohla začít. Za 20 let se pod taktovkou Vladimíra Vladimíroviče podařilo prakticky z nuly vybudovat novou supervelmoc s nejmodernější ekonomikou, sociálně spravedlivým systémem a s neporazitelnou armádou. Je jasné, že něco takového není v běžných lidských silách, ale je to výsledek velké pomoci a spolupráce zvenčí veškerých složek Aliance. I tak se jedná o největší ekonomický, duchovní posun a sociální zázrak v dějinách lidstva.

Čili si to shrňme: EU je čistě nacistický projekt na ovládnutí Evropy, zorganizovaný Američany. Průběžným cílem je likvidace suverenity národních států a likvidace soběstačnosti jednotlivých zemí. Konečným cílem a vždy a od samého začátku byla likvidace Ruska. Amerika drží na vodítku EU a EU má na řetězu psa, který se jmenuje NATOuš. Natouš je zlý pes, který byl vycvičen v četných konfliktech všude po světě a byl vychován ke svému hlavnímu poslání, aby se ve vhodném okamžiku vrhnul na Rusa a rozsápal ho na kusy.

Kdo řekne, že chce být v EU a v NATO, tak je primitivní a hloupý fašoun, který by se měl zavřít do nějakého smradlavého chlíva, aby už dál nemohl normálním lidem škodit. Hotovo, tečka. Tady není dál o čem diskutovat.

Druhou možností proč mnozí lidé podporují EU a NATO je fakt, že z toho má někdo prospěch, přes veškerou zrůdnou nemorálnost jejich agendy.

Ano, ona taková pijavice přisátá na fondy EU, může mít možnost získat hezkých pár miliardiček na své podnikání. Ale že jsme ty peníze nejdříve museli někde vydělat, že jsme museli odřít tisíce poctivých živnostníků na přiblblých daních, na DPH, na nesmyslném sociálním pojištění a dalších desítkách ještě nesmyslnějších daní a poplatků, a že jsme je museli nejdříve poslat těm unijním fašounům, aby si pak ty samé peníze mohl vzít ten, kdo má dostatečně dlouhé prsty a gumovou páteř a oni je pak použili pro svůj vlastní byznys. Toto se už všeobecně moc neví. Někdo by mohl říct, že tito mafiáni jen využívají možností, které se jim legálně nabízí, ale já tomu říkám vlastizrada, kterou spustil Venca Flaška a ve které pokračují plynule všichni politici až do dnešních dnů.

Chtít být členem těchto uskupení je v přímém rozporu s lidstvím a vlastenectvím. Kdo hlasuje a hlásí se k těmto organizacím EU a NATO, je vlastizrádce a kolaborant. Pryč od všech, kteří k nim hlásí.

Podle: https://kresadlo.com/lakmusovy-papirek

Lakmusový papírek (6. díl)

19.06.2023

Rychlá navigace: