Souvislosti, které všude nenajdete

Lakmusový papírek (7. díl)

3. Green Deal
Tento bod velmi úzce souvisí s předchozím bodem, protože EU je autorem všech těchto zvráceností. Ale zjistil jsem, že existují i tací sluníčkáři, kteří věří do morku svých kostí, že s každým dalším prdnutím roztaje kus arktického ledovce a že každý, kdo sedne do dieselu je terorista vraždící celé generace ještě nenarozených dětí. Jsou to duševní mrzáci a mozkoví invalidé.

Tak především: jestli přijmeme fakt, že EU tady je jen kvůli prosazení New World Order (NWO), jehož cílem má být likvidace lidstva, tak proč by asi vymýšlela jakékoliv projekty, které by byly ve prospěch lidí?! To je nesmysl a protimluv. Jestliže jsem v roli kata, tak asi nebudu léčit odsouzeného a poskytovat mu první pomoc! Prostě všechno, co přichází z EU, je logicky zaměřeno proti lidem. A jestli něco vypadá, že je to ve váš prospěch, buďte si jistí, že jste něco zásadního přehlédli.
Samostatnou kapitolou jsou elektromobily: nerozumím lidem, kteří jdou a koupí si místo normálního auta elektrošrot. Krematorium na kolech! Ještě by k tomu výrobci měli udělat reklamní slogan: "Zpopelníme vás i s celou rodinou v pojízdné rakvi s luxusním interiérem a s výhledem na krásnou přírodu okolo vás." Škoda, že neznám nikoho, kdo si to koupil. Potřeboval bych totiž vědět, jak debilní důvod ho k tomu vedl.

Zrušit jadernou energetiku, všude nainstalovat vrtule, zakázat diesely a zavést elektromobily. Hlavně, aby bylo všechno udržitelné. Především je ten jejich idiotský GreenDeal neudržitelná lež, kterou naštěstí začínají chápat i běžní lidé.

Už se těším, až někde potkám nějakého ekoaktivistu přilepeného k silnici. Určitě na to setkání dlouho nezapomene!

Jakmile začne někdo používat výrazové prostředky z dílny WEF (Světové ekonomické fórum nebo světový ekonomický fór?) hemžící se výrazy jako udržitelnost, udržitelný rozvoj, zelená energie, elektromobilita, uhlíková stopa, EURO 7 a vyšší, globální oteplování, tání ledovců, skleníkové plyny, žraní brouků, maso tištěné na 3D tiskárně, umělá vejce v igelitu bez skořápky a podobně, dejte mu rovnou přes hubu! Jsou to zbytečné existence a přesně podle jejich vlastních pravidel, tak ekologická likvidace jednoho takového idiota sníží uhlíkovou stopu lidstva a přispěje k záchraně velryb!

4. Rusko
Možná někoho překvapí, že jako důležitější parametr uvádím Rusko a ne Ukrajinu. Čtěte dál a pochopíte. Vztah k Rusku je velmi komplikované téma, které může být u některých lidí zabarvené nějakými dávnými osobními událostmi a zážitky. Dokážu pochopit, že někdo v sobě může nosit nějaké antipatie k Rusům, ať už z dob studené války, kdy za vlády diktátora Chruščova na něj nemuselo Rusko udělat zrovna dobrý dojem nebo z roku ’68, který nemusel každý psychicky ustát, protože byl on nebo někdo z rodiny obětí "okupace". Mnoho lidí na to nemusí zrovna vzpomínat v dobrém. Bohužel takové negativní postoje z minulosti má málokdo chuť zkoumat z různých stran a vědomě pracovat na jejich odstranění. Takže znova opakuji, chápu to.

Přestože to chápu, tak dnes to již považuji za přežitek, druh lenosti a pohodlnosti. Nechat v sobě hnít přes 50 let něco, co se sice subjektivně mohlo zdát hrozné, ale objektivně to všechno bylo jinak, může mít dopad na fyzické i psychické zdraví. Ruské dějiny a speciálně rok ’68 je nezbytné správně pochopit a přehodnotit z dnešního pohledu, jinak riskujete, že myšlenkově zamrznete na nějaké zbytečné neobjektivní křivdě a ta vám neumožní vidět skutečné dějiny z nadhledu.

Nepochopení situace v té době, kdy se to dělo je v pořádku. Tehdy nebyly k dispozici žádné informační zdroje, takže jsme byli závislí na "tiché poště" mezi lidmi, nějaké zakázané literatuře apod. Špatné je nepochopení té doby dnes, s odstupem času, kdy máme díky internetu všichni možnost dohledat jakékoli souvislosti, které nám tehdy zůstaly zcela skryté.

Podle: https://kresadlo.com/lakmusovy-papirek

Lakmusový papírek (7. díl)

21.06.2023

Rychlá navigace: