Souvislosti, které všude nenajdete

Marcia Ramalho: Bílá města – 2. část

(2. část)

Jedním z nejviditelnějších důkazů té jedinečné světové civilizace bez hranic, vysoce rozvinuté, s nejmodernější technologií a elektromagnetickou energií získanou z éteru, jsou tzv. Bílá města. Na všech kontinentech byla Bílá města správními středisky moci této rozsáhlé říše. Nacházela se v nádherných parcích v obvodu hvězdných pevností. Dnes se jim říká "historické čtvrtě", "zóny 1" a "Ground Zero". Mapa moskevské hvězdné pevnosti ukazuje přesnou polohu moskevské citadely a vedle ní je Kitai Gorod (Čínské město), obě místa jsou obklopená pásem, se stovkami administrativních budov Bílého města.

Bílá města mohla mít kolem sebe více než 4000 budov, jako např. Tel Aviv, a vždy byla lemována vodními kanály, což byla nezbytná podmínka pro výrobu elektromagnetické energie ve hvězdných pevnostech. Když vyfabulovaný Platón popisoval bájné místo zvané "Atlantida", měl jistě na mysli jedno z těchto Bílých měst neboli hvězdných pevností, které snad bylo nejbujnější, nejbohatší a největší ze všech hvězdných měst vybudovaných tartarsko ariánskou civilizací, nyní již zcela zaniklé.

Bílá města byla postavena z bílého geopolymerního betonu, jehož neznámé složení zvyšovalo odolnost betonu v průběhu času. V Rusku se všechny citadely uvnitř hvězdicových pevností nazývají Kremly a byly proslulé svými bílými zdmi. Bílá města však existovala po celém světě. V Paříži, Tokiu, na Aljašce, v Arequipě, Semarangu, Washingtonu, Hanoji, Ostuni, Tennessee, Londýně, Chicagu, Janově, Lyonu, Soulu, Miláně, Melbourne, Glasgow, New Orleans, Nikósii, Záhřebu, Barceloně, San Franciscu, Haiti, Bělehradě, Pekingu nebo Buffalu.

Bílá města byla nazývána jako Světelná města a ta nejvýznamnější byla obklopena řekami, jezery, fontánami, parky a zahradami. Uvnitř nich se nacházel hlavní palác, správní budovy, koncertní sály pro 5000 lidí, diplomatická zastoupení jiných zemí, skleníky, stadiony, arény, sportovní hřiště, lázně, komunikační budovy, restaurace pro více než 2500 sedících osob, hudební kiosky, obelisky, věže a centrální elektrárny, akvária, kotviště, botanické zahrady, zoologické zahrady, pomerančové háje, elektrárny a továrny. Byla propojena podzemní pneumatickou dopravou, jednokolejnými drahami, bezdrátovými tramvajemi a plynovými vzducholoděmi. Osvětlovaly je miliony lamp. Jejich věže se nazývaly "Jewel Towers" a byly vidět až na vzdálenost 15 mil.

Bílé město Paříž se tyčilo nad Seinou a mělo stovky staveb, které byly cíleně zničeny a dnes chybí. Budovy velvyslanectví byly bohatě zdobeny hlavními znaky svých národů. Výstavní a koncertní síně přitahovaly návštěvníky z celého světa, kteří také využívali elektrické chodníky. Atmosférickou elektřinu vytvářela Eiffelova věž, která fungovala ve spojení s Trocaderem a "bazilikou" postavenou na Montmartru, nejvyšším bodě Paříže. Jednou z hlavních budov Bílého města Paříže byl palác Trocadero se dvěma bočními křídly vyplněnými železnými sloupy, jejichž konstrukce v kombinaci s věží či obeliskem tvořila dokonalou konstrukci pro zachycování elektromagnetické energie. Na Svatopetrském náměstí ve Vatikánu a v Kazaňské "katedrále" v Petrohradě je tato konstrukce také přítomna. Všechny tartarské elektrárny disponovaly obrovskými varhanami s píšťalami, jejichž zvuk vytvářený z éteru fyzicky i duchovně harmonizoval posluchače.

Přeložila Ivanka Marešová

Marcia Ramalho: Bílá města – 2. část

10.05.2024

Rychlá navigace: