Souvislosti, které všude nenajdete

Marcia Ramalho: Jak to tedy bylo? – 2. část

(2. část)

Vysoce vyspělá globální civilizace Tartarie byla postupně zcela rozebrána a definitivně zničena parazity v letech 1900-1940 zbraněmi s přímou energií (DEW). Fotosnímky a obrázky byly později retušovány, aby obsahovaly sloupy a dráty falešného osvětlení. Události, které vzbuzují obrovskou rozpačitost byly požár v Bostonu 1872, Chicaga 1871 nebo San Franciska 1851 a 1906. Pak "zalidnili" vytvořené ruiny mrtvými lidmi kráčejícími bezstarostně mezi troskami? Do fotek vložili "telegrafní a kabelové" plakáty, přestože města a třeba konkrétně San Francisco bylo zcela bezdrátové? K některým budovám instalovali falešné jeřáby, aby předstírali, že jsou ve výstavbě, a přitom mnohé budovy ve městech jsou až 1000 let staré a v tom duchu při modernizaci budov umazali na budovách až 1000 let z uvedeného letopočtu vzniku.

San Francisco bylo tartarské císařské město s více než 10 královskými paláci, umělými ostrovy a strategickým přístavem směřujícím k Eurasii a spojujícím Ameriky. Její propracované budovy měly mnohem více než 500 let a její důmyslná technologie byla v rozporu s příběhem o "založení města v roce 1776". A s celou pohádkou Oficiální historie muselo být nemilosrdně spáleno a doslova energeticky vymazáno.

Paraziti, kteří převzali světovou moc, byli tvořeni hybridními androgynními muži a ženami s adoptovanými dětmi vytvořenými v laboratoři, byli geneticky modifikovány a tak vytváří loajální rodiny a elity. Systematicky falšují svou vlastní smrt, aby mohli hrát nové "elitní postavy". Komunismus, kapitalismus, socialismus a liberalismus byly sociálně-ekonomické teorie vytvořené k zakrytí jejich formu útlaku lidstva na šesti kontinentech. Vysoce postavené šedé eminence vystupovaly jako "Mussolini", "Hitler", "Lenin" a "Trockij" v představeních, které nikdy neopustily terén iluzionismu a neodehrávaly se přímo v reálném životě.

Chazarští "bolševici" zničili Velkou Tartarii a vládnou světu dodnes ve spojení se "Sionacisty", "fašisty" a "satanisty". Světové revoluce a světové války byly jen fraškou, která měla skrýt plánované vyhlazení Tartariánů. Energetické zbraně tehdy pracovaly uprostřed noci a ničily neozbrojené civilisty, spící ve svých domech v Paříži, Pekingu, Messině, Santiagu de Chile, Kapském Městě, San Franciscu a v mnoha dalších městech.

Marcia Ramalho: Jak to tedy bylo? – 2. část

22.05.2024

Rychlá navigace: