Souvislosti, které všude nenajdete

Marcia Ramalho: Jak to tedy bylo? – 1. část

(1. část)

Velkolepá civilizace Tartarie byla zničena s pomocí a plánováním nelidských stínových sil. Historie vyučovaná ve školách je gigantickým podvodem prezentovaným jako v telenovele s fantomovými dynastiemi, událostmi posunutými v čase a s vytvořenými tisíci lety, které neexistovaly. "Středověk" byl ve skutečnosti tartarským zlatým věkem, který skončil právě před 100 lety. Byl Rhodský kolos sochou svobody? Vše, co "víme", je obrovská lež.

Porážka Velké Tartarie je zapsána v oficiální historii pod názvy "Pád Tróje", "Pád Římské říše", "Pád Konstantinopole", "Rozpad Osmanské říše", "Války za americkou nezávislost", "Kolaps dynastie Čching", "Pád Ruské říše", "Porážka Rakousko-Uherska", ale i "První světová válka". Čínští císaři a egyptští "faraoni" koexistovali ve "středověku" se všemi ostatními velkými civilizacemi, aby vytvořili jedinou harmonickou kulturu se stejným jazykem a DNA, i když vstoupili do historie s desítkami jmen vymyšlených pověřenými jezuitskými benediktiny, kteří psali na objednávku "historii".

Hyperborea za polárním kruhem byla zemí našich velkých božských předků a je na mapách ještě v 16. století, než byla napadena parazity. Církev vytvořila závadnou teorii o naší sluneční soustavě a požehnala všem válkám a ohavným zločinům, aby zabila lidského ducha. Skupina parazitů vytvořila falešné křesťanství a i ostatní náboženství, které má za úkol podmanit, zotročit a eliminovat akceschopnost lidské rasy. Tato náboženství se ohání láskou, soucitem a lidstvím a přitom uctívají Satana, předstírají, že uctívají Boha a prosazují pravý opak, stejně jako všechny jimi řízené vlády a nadnárodní, globální instituce.

"Albion" byl zemí zlodějů a pirátů a jeho "historie" je vytvořeným složitým románem napsaným a hraným velmi podivnými lidmi. Údajné staré a historické postavy se objevují i na současných fotografiích a používaly staré oblečení a jiné převleky k vymýšlení neexistujících historických postav a strašidelných rodin. Toto všechno má za cíl "správně" zaplnit prázdnotu naší zcela zničené nedávné minulosti a historie? Tyto bytosti žijí mnohem déle než my. Einstein, Poincaré, Faraday, Marconi, Hertz a Maxwell a mnoho dalších byli postavy hrané nějakými "šedými muži", kteří zničili existující High Technology of Tartaria, aby nám pak kontrolovaně přidělili nějaké drahé drobky. Obelisky, kostely, mešity a katedrály byly extrémně staré a výkoné tartarské elektrárny na získávání čisté, bezplatné, zdravé a bezdrátové elektromagnetické energie a generovaly všechny typy důležitých frekvencí, vln a hlavně infrazvuku. Paraziti je zničili nebo obdařili kříži, aby zakryli jejich původní účel.
Tartarské paláce byly osvětlovány už před více než 700 lety, mnohem dříve než "šedivák" jménem "Thomas Edison" začal připravovat lidstvo o volnou energii a budovat energetické monopoly ve prospěch "elit", aby lidé byli ekonomicky sevření a zotročeni. JP Morgan byl členem klanu Rockfellerů.

Marcia Ramalho: Jak to tedy bylo? – 1. část

20.05.2024

Rychlá navigace: