Souvislosti, které všude nenajdete

Měli byste vědět – 50. část: Se zakyselením přichází paraziti

Paraziti jsou příčinou řady nemocí a dalšího vnitřního zakyselování a toxicity. Jedna pacientka trpěla dva roky úpornými bolestmi, prošla řadou nepříjemných vyšetření a bylo konstatováno, že je naprosto v pořádku. Po jejich dalších urgencích jí bylo sděleno, že její problémy jsou zřejmě psychiatrického rázu. S tím samozřejmě nesouhlasila a až na radu jejího přítele dala svou krev prozkoumat zvěrolékaři, který konstatoval, že pejsek, jehož krev analyzoval, je plný parazitů. Následovala antiparazitární kůra a ta ji vrátila opět zdraví a zbavila úporných bolestí.

Jsme součástí přírody, jíme ovoce, zeleninu, maso. Nikdy nejsme schopni dodržet 100% hygienu. V restauracích nevíme, zda zelenina a jiné suroviny byli dostatečně omyty a zbaveny tak nejrůznějších vajíček parazitů či patogenních bakterií. Proto se neubráníme tomu, abychom se čas od času nekontaminovali některým z obrovské škály parazitů. Naši zvířecí mazlíčci se běžně odparazitovávají dvakrát ročně a člověk prakticky vůbec. Tuto problematiku zdravotnictví lidem zamlčuje, bagatelizuje a prakticky neřeší nebo jen minimálně.

V našem organismu probíhá zákeřná bitva bez pravidel, ne na život, ale na smrt. Vrazi nejsou jen nemilosrdní, jsou i chytří. Skvěle se přizpůsobili k boji. Nevedou otevřenou válku. Tiše a postupně podkopávají imunitní systém svého hostitele, aby ho později zcela ovládli. A kdo nad kým zvítězí, člověk nebo jeho vnitřní nepřátelé paraziti, ten zůstane naživu. Ve většině běžných případů viry představují startovací prvek, bakterie připraví půdu pro příchod těžké techniky plísní a větších parazitů. Pokud vás udivuje vojenský styl poslední věty, není to náhoda. S parazity bojujeme skutečně válku na život a na smrt.

Podezření na parazity můžete mít při těchto symptomech:

TŘASY, TIKY, ZÁŠKUBY SVALŮ, vibrace, vnitřní chvění, noční záškuby těla. Srdeční synkopy a arytmie nejsou ničím jiným než záškuby srdečního svalu.

ZÁVRATĚ, TOČENÍ HLAVY, zatmění před očima s pocitem na omdlení. Parazita najdeme v těle, i když se tyto potíže objevují jen zřídka, nebo se objevovaly v minulosti.

DEPRESE, ÚZKOSTI, POCITY TÍSNĚ, nevysvětlitelná panika, strach ze smrti, myšlenky na smrt. Pocity se dají popsat: "Nic se neděje, všechno je v pořádku, ale já přesto trpím úzkostí a panikařím. Asi budu hysterická. Mám perfektní rodinu a všechno je v pohodě, jen já tu pohodu kazím! Neumím si ji užít a nevím proč! Pořád si dělám starosti, že se stane něco strašného". Pocit cizího tělíska v oku. Tečky a šmouhy, které přibývají. Proti bílému pozadí můžete možná vidět okrouhlé pravidelné skvrnky, tmavé se světlým středem, jakoby pospojované řetízkem. Je známa oční forma larvální toxokarózy, ale v oku najdete všechno možné. Mohou tu žít larvy všech druhů parazitů, všechny bakterie a viry, které je možno nalézt jinde v těle.

Se zakyselením přichází paraziti

06.10.2019

Rychlá navigace: