Souvislosti, které všude nenajdete

Měli byste vědět – 62. část: Jak se bránit před parazity životního pole

Obecně pomáhají rozptýlené esenciální oleje, kadidlo, modlitby a vysoce mravní způsob života. Klystýry s odvarem z osiky. Patogenní energie a energie vzniklá z uhranutí totiž osiku nesnášejí.
Podíváme se na vše podrobněji. Lidská bytost sama o sobě trochu voní kadidlem. Odpařená urina voní ještě jemněji a lépe než kadidlo. Odtud vyplývá, že paraziti životního pole napadají především znečistěný a hnilobou zasažený organismus. Tělesná schránka očištěného člověka voní po kadidle a toho se mrzké bytosti i patvorové bojí. Pokud se člověk dobrovolně pustí do hladovění, zahajuje zároveň zvláštní etapu vysoce mravního života. Při dlouhodobém hladovění tělem začínají procházet velmi silné energetické proudy. To je znát zejména večer před spaním, kdy člověku jako by hořela chodidla a dlaně. Paraziti polí nesnášejí čistou energii. A konečně nejspolehlivějším prostředkem je modlitba. Je to v podstatě proces vnitřního tvoření vysoce morálního způsobu života a žádost dobrým silám o pomoc. Když pochopíte důležité životní pravdy a změníte se uvnitř, váš život se začne ubírat jinudy.

Očista organismu pomocí různých procedur a správného stravování, urinoterapie, hladovění, vysoce morálního způsobu života a čerpáni energie při cirkulačním dýchaní vyhání z těla parazity usazené v životním poli a to vše napomáhá pěstování imunity vůči nim. Mnoho lidí na Zemi je napadeno parazitem životního pole. Oslabil je jejich vlastní nevhodný životní styl, který z nich udělal pochoutku pro běsy a další patvory. Ovšem lidé si za to mohou sami. Oslabují se, protože nesprávně žijí. Proto změňte životní styl, a čím dříve to uděláte, tím lépe pro vás.

Fyzické tělo pobývá v konečné třírozměrné prostorové úrovni. Existuje však i čtyřrozměrná, pětirozměrná a vícerozměrná varianta prostoru a člověk s jeho životním polem je do nich pohroužen. Odtud vyplývá, že paraziti životního pole se nacházejí ve vícerozměrných prostorech a skrze ně také působí na lidské tělo. Pokud bychom zablokovali různé úrovně prostoru, pak ta část parazita životního pole, která zasahovala k těmto úrovním, zůstane bez energie, zmizí a prostě se rozplyne. V každém případě platí, že člověk nejprve musí změnit své vědomí a zbavit se špatných charakterových rysů, neboť právě oni vytvářejí negativní energetická pole. Základním předpokladem je tedy sebeproměna, a nikoli práce exorcisty, která tento proces pouze urychluje.

Je třeba varovat před černou magií a nekalým věštěním. Lidé často sklouznou pod nadvládu parazitů životního pole vlastní neopatrností, lehkomyslností a zvědavostí. Vyvolávají duchy, aniž by chápali, s kým mají tu čest, a neuvědomují si nebezpečí, jakému se vystavují. Prosí o různá přilepšení a splnění přání, ale nepodniknou odpovídající bezpečnostní kroky. Člověk je vůči duchům a různým bytostem nepoddajný a vůči jejich nadvládě imunní, dokud si je sám nepřitáhne svým chováním a myšlením. Energoinformační bytosti s různou mírou uvědomělosti, které z nějakých důvodů nemohou mít vlastní fyzické tělo, pokud k tomu dostanou příležitost, rádi proniknou do životního pole věštícího nebo toho, kdo provádí magické rituály (zejména bez ochranných metod). A co se děje dál? Začnou utlačovat jeho osobnost a ovládnou jeho fyzické tělo i veškeré energie, jak je napadne.

Jak se bránit před parazity životního pole

18.10.2019

Rychlá navigace: