Souvislosti, které všude nenajdete

Naše volba: Robotická ovládaná superbytost nebo andělský člověk (1. díl) – Kerry Cassidy, autorka projektu Camelot

(1. díl)

Rozhodla jsem se setkat s lidmi, kteří hovořili o UFO a začala jsem s nimi dělat rozhovory a ptát se jich na to co viděli. Někteří z nich pracovali v tajných projektech a pracovali pro vládu s úrovněmi nad "Top secret" (velmi tajné). Dodnes od těchto informátorů dostávám velmi důležité informace. Musím říci, že Wikileaks prišla až po nás. Julian Assange s námi komunikoval a možná jsme ho dokonce i inspirovali a přivedli k myšlence Wikileaks. Nyní již máme více jak 300 hodin audio a video záznamů super zajímavých informací.

Od začátku jsme byli posedlí myšlenkou: DOSTAT VEN PRAVDU. Začali jsme dělat rozhovory s odkrývači pravdy, kteří byli v kategorii top-tajné. Uvědomili jsme si, že toto nikdo nedělal včetně projektu Stevena Greera, který sice dobře začal, ale nikdy nešel dál a nakonec se zastavil. V jeho projektu bylo natočeno obrovské množství záznamů, ale potom na nich začali sedět a už je nevypustili ven!

Během naší práce jsme nabyli neuvěřitelného až magického spojení s naší cestou a s cílem, kterého jsme se snažili docílit – zprostředkovat lidem pravdu. Nemám vůbec žádné pochyby o tom, že jsme měli a stále máme podporu z nefyzického světa ET, kteří jsou zde neustále přítomní nebo nás navštěvují. Vždy jsem byla velmi intuitivní a měla jsem mnoho propojení s neviditelným světem po celou dobu celého svého života. Naučila jsem se částečnému dálkovému "nahlížení" a také jsem měla prorocké sny, které se naplnily. Museli jsme se naučit rozlišovat Pravdu od Klamu, což bylo ještě mnohem důležitější než najít svědka a informátora. Museli jsme pečlivě zjišťovat, s kým máme tu čest, kde se tito lidé nachází, jaké mají zkušenosti a kolik pravdy doopravdy mohou nabídnout. Zjistili jsme, že nikdy všechno, co jsme se dozvěděli, nebyla absolutní pravda, ale ani to nebyla lež. To, co se k nám dostávalo a co jsme hledali, byly kousky pravdy, které ovšem byly velmi podstatné. V té době, když jsme začali pracovat, se nám dostalo neuvěřitelné odezvy od veřejnosti z celého světa. Nyní již na internetu existuje ohromné množství informací, ale nejdůležitější ze všeho je, rozlišit pravdu od fikce. Ale ani i my tu nejsme od toho, abychom vám naservírovali na talíř absolutně čistou pravdu. Pokud bychom to udělali, tak byste se vůbec nic nenaučili a ani by vám nenarostly žádné "duchovní a mentální svaly" a váš pobyt zde na Zemi by se stal ztrátou času. V podstatě jste zde proto, abyste byli za sebe schopní posoudit a rozlišit pravdu od klamu. Můžeme říci, že v této otázce tma velmi dobře slouží tomuto účelu a k nalezení světla.

Tak jsme posbírali všechny důkazy z úrovně "top" od všech vysoce utajovaných svědků a lidí, kteří prováděli výzkum a to vše jsme složili dohromady jako skládačku puzzle, což nám poskládalo celý velký obraz celkového dění na planetě Zemi a to, kdo skutečně jsme, odkud pocházíme a kam směřujeme! Všechny odpovědi na tyto otázky jsou pro nás všechny nesmírně důležité, abychom se mohli správně rozhodnout, kam máme dále směřovat jako jednotlivci i jako celá civilizace. Dnes můžeme zodpovědně říci, že neexistují žádné pochyby o tom, že naši předkové pocházejí z hvězd a každý z nás tu na Zemi je něco, jako žák či kouzelník v zácviku. Zahrnujeme v sobě DNA minimálně 12 ET (mimozemských) ras, ale nejspíše až 22. Toto je podstata našich evolučních počátků a inkarnace. Původ jednotlivých lidských ras i jednotlivých lidí je na této planetě různorodý. Je pozoruhodné, že téměř všichni odkrývači pravdy, ať už pracují pro vládu nebo ne, získali schopnosti, které se dají nazvat jako mimosmyslové schopnosti. Všichni z těchto lidí mají vysoce vyvinuté smyslové vnímání a zaleží jen na tom, komu budou sloužit. Podle své "orientace" se přidali na stranu Světla či Temnoty. Existují dvě hlavní linie/cesty a podle nich i dvě cílové skupiny lidí: Andělsko-lidské bytosti nebo robotičtí "lidé". A toto je nejdůležitější závěr, ke kterému jsme došli po letech bádání, ukládání a třídění informací, které se k nám dostaly.

Naše volba: Robotická ovládaná superbytost nebo andělský člověk (1. díl) – Kerry Cassidy, autorka projektu Camelot

13.07.2020

Rychlá navigace: