Souvislosti, které všude nenajdete

Naši Zemi ovládají už dlouho Archonti a skupina Chiméra (1. část)

(1. část)

Lidé, co mají přístup ke zdroji informací, tak ví, co se děje ve Vesmíru i na Zemi. Většina lidí ale nemá ponětí o tom, co je naše skutečná realita a co se v ní děje. Naši Zemi ovládají už dlouho Archonti a skupina Chiméra. Před 26 000 lety zavedli na Zemi karanténu. Ve vzdálenosti 13,6 km nad zemí i pod ní a vytvořili skalární plazmatický závoj a do něj vložili Umělou inteligenci. Negativní roli také sehrála entita zvaná Yaldabaoth – padlý archanděl, který se před 8 miliony lety odpojil od Zdroje Světla – božské podstaty a upadl do hmoty, neboť si toto vybral svou svobodnou vůlí.

Kromě božské podstaty, která je věčná, existuje ještě něco, co je také věčné, ale mimo Boha. Jmenuje se to nahodilost. Je to forma možností a energie, která existuje v různých kombinacích. Sama o sobě je tato nahodilost neutrální, ale pokud se do ní ponoří duch, tedy věčné vědomí, tak nastane možnost dělat zlo na více způsobů, podle zákonů kombinatoriky. Nahodilost v sobě obsahuje plazmu, která je pozitivní i negativní. V tomto případě je čistě negativní. Když se Yaldabaoth ponořil do této plazmy a do té nahodilosti, stal se něčím jako vůdcem Archontů a vůdčí bytostí, kterou Archonti začali uctívat.

Archonti jsou padlí archandělé z galaxie Andromeda z oblasti Rigel. Skupina Chiméra jsou padlí archandělé také z galaxie Andromeda, ale z oblasti Orion, kteří už nemají původní těla jako my humanoidi. Jsou to pavoučí insektoidní bytosti. Archonti a skupina Chiméra "reprezentují Temnotu", devastují a vytváří zlo. Naše Země zůstala po galaktických válkách jejich poslední instancí, kde se soustředili, a pokud bude Země osvobozena, bude zlo rozpuštěno. Padlí archandělé z galaxie Andromedy jsou inkarnovaní v lidských tělech. Tyto informace se zdají jako sci-fi, ale pravda bývá často mnohem neuvěřitelnější a pro člověka bohužel nepřijatelnější než nasládlé lži a dezinformace. Dnes žijeme ve světě, kde lidé mnohem snáze uvěří lžím než skutečné pravdě. Tyto sociopatické bytosti indoktrinovaly celé lidské pokolení po dobu 26 000 let a dokázaly z celého lidstva udělat hybridní tvory takřka bez vlastního myšlení a úsudku. Lidé byli programováni přes vícestupňové programy, jedna vrstva po druhé. Tyto vtisknuté programy jsou tak silné, že je máme uloženy přímo ve své DNA. Každý z nás, co se narodil na Zemi, umí ale přesto přemýšlet a vnímat i bez škol, aniž by ho řídil systém. Každý vnímá svět sám za sebe a umí vyjádřit to, co chce a co potřebuje.

Všichni jsme neustále klamáni a dezinformováni. Celý školní systém je falešný, stejně jak vědní obory, historie, medicína a ostatní... Všechno co si myslíte, že víte a co jste se naučili tak je kontaminováno pečlivě vytvořenými dezinformacemi. Takřka každá kniha ve škole, v knihovnách i na univerzitách je plná dezinformací. Takto byly staletí z lidí vytvářeny "slepé a hluché" bytosti, které chtějí vést přes cestu zase jen slepé. Takto to funguje již 26 000 let.

Tito sociopati jsou strůjci velkého lidského utrpení a neštěstí, protože lidstvo žije v nevědomosti. A nevědomost je základní příčina všech neštěstí, které se na Zemi staly. Protože všechny nevědomé činy a špatné kroky člověka způsobují v jeho životě pouze zklamání, bolest a utrpení. Pokud by člověk netápal ve tmě a nebyl odpojen od Zdroje a měl přístup ke skutečnému poznání, nic z tohoto zla na Zemi a utrpení by se nedělo a nemohlo by se nikdy stát. To, že lidstvo udržují v nevědomosti a programují ho dezinformacemi, je příčina všech válek a má na svědomí všechny genocidy a zbytečné utrpení. Přesný název toho zločinu páchaného na lidstvu se jmenuje duševní genocida. ONI však navíc organizují genocidy všech dalších typů. Lidé jsou vystaveni nejen duševní genocidě, ale i genocidě ekonomické prostřednictvím zlovolného bankovního systému, ale také genocidě ze strany farmaceutického průmyslu a údajné lékařské péče a genocidě fyzické. Za genocidu organizovanou zejména Rockefellerovými pod názvem "lékařská péče" lidstvo ještě dokonce musí platit horentní sumy. Nikdo z obyčejných lidí by o své vůli nevraždil příslušníky jiného národa, neničil ekonomicky druhé a nezačínal války. My však víme, že války a genocidy jsou na Zemi od nepaměti. Nechtějí, abychom se měli dobře, žili spokojeně, v harmonii, v klidu tvořili a navzájem si pomáhali. Jejich hodnoty jsou přesně opačné než ty naše. My chceme mír, lásku, transparentnost, spolupráci a tvořivost a je živí strach, násilí, vydírání, zastrašování, skrývání a manipulace informací, zlo a temné rituály. Navíc nám bezostyšně tvrdí, že jsou to demokratické hodnoty, které prý máme bránit! Uhranuté a zhypnotizované lidstvo to doteď akceptovalo, ale nyní se definitivně probouzí jako šípková Růženka políbená princem...

Naši Zemi ovládají už dlouho Archonti a skupina Chiméra (1. část)

23.04.2022

Rychlá navigace: