Souvislosti, které všude nenajdete

Něco o nanobotech...

Odborníkům z Čínské univerzity v Hongkongu (CUHK) se podařilo vyvinout skupinu mikroskopických "transformerů", která může být využita například k aplikaci léku na konkrétním místě uvnitř lidského či zvířecího těla. Nová verze nanobotů, tedy milionů nanočástic ovládaných pomocí magnetického pole, dokáže měnit velikost a shlukovat se do různých tvarů. Nanoboty je možné aplikovat injekční stříkačkou nebo třeba vložit v průběhu operace. Tým profesora Čanga prozatím na laboratorních myších testuje, zda pomocí technologie dokážou doručit na správné místo látky k odstranění krevních sraženin či léčbě infarktu. Testy na lidech by podle deníku The Standard mohly začít během následujících pěti až deseti let (článek z roku 2015). Nanoinženýři je otestovali na živých laboratorních myších. Nanoboti se po spolknutí dostanou do žaludku, zinek na jejich povrchu bouřlivě reaguje s kyselinou chlorovodíkovou v žaludečních šťávách a přitom vznikne plynný vodík. Nanoboti pak vyrazí jako maličké rakety na chemický pohon, zanoří se do sliznice žaludku, rozpustí se a uvolní léčivo, v tomto případě nanočástice zlata, které se posléze dostane do střevní tkáně. Možná už ale není tak daleko doba, kdy se s podobnými nanoboty začneme potkávat v nemocnicích nebo i lékárnách. Přesně cílené terapie, které nanoboti časem nabídnou, by mohly v boji s rakovinou, autoimunitními chorobami a podobnými zhoubami moderní doby, zvrátit situaci v náš prospěch. Jednou by nanoboti mohli úplně změnit lékařství. Využití je značné. Od cílené dopravy léků na určité místo v těle, definitivní vypořádání se lidstva s rakovinou, vymizení cévních chorob, až po minimalizaci chirurgických zákroků.

Druhá strana mince ale tkví ve zneužití těchto mikroskopických strojů, od zavirování až po riziko smrti pacienta, když by se nanoboti za účasti UMĚLÉ INTELIGENCE vymkly kontrole. Mikroboty tohoto typu lze snadno ovládat a monitorovat (například sledováním jejich fluorescence nebo pomocí nukleární magnetické rezonance), nicméně jejich schopnost dopravovat na místo určené léky a další "náklady" je zapotřebí i nadále testovat. Futurolog, vynálezce a technolog Googlu Ray Kurzweil předpovídá, že umělou inteligencí a senzory s velkými daty to zdaleka nekončí. Je blízko doba, kdy nás nanoboti o velikosti buněk vpravení do mozku propojí s globálním internetem. Vznikne prý cosi jako hybridní mysl. Zdá se Vám to přehnané? Jenže není. Například koncem ledna letošního roku vědci otestovali bezpečný grafenový interface s neurony. Jsme na prahu věku kyborgů? NEDÁVEJTE se tedy za žádnou cenu testovat a očkovat už vůbec ne, opravdu ne, protože to je pomalá dobrovolná smrt. Nanoboti dokážou vpravovat látky do těla, tudíž si vemte, jak lze tyto nanoboty využít a vpravit lidem "něco" do těla. Dovedete si představit, co to s lidmi udělá? Teprve nyní přijde vlna "koronaviru", z důvodu toho masivního testování. Vše samozřejmě svedou na covid. Krásně skryjí původní záměr a zametou genocidu pod stůl. Je to biologická zbraň a skrytá genocida. Opět byla použita věda proti lidem. Těmito testy jsou zaváděny do těla nanoboty součinné se sítěmi 5G. Tento článek je pouze informativního charakteru, není jeho cílem vás vystrašit ani přesvědčit o tom, že to tak přesně je. Vyhledejte si ty informace sami a přesvědčte se o tom jestli je to pravda. Tyto informace nejsou skryté, jsou na očích všem. Jde jen o to, jestli si je najdete sami nebo budete tvrdit, že nic z toho se nemůže stát. Tyto informace o technologiích, plánech a cílech, které nejsou skryté, ale jsou dávno mezi námi a VŠEM na očích. Tento článek je hlavně pro ty, co netuší, že by něco takového mohli s námi udělat a naivně věří, že se toto vše děje jen kvůli tomu, aby "ochránili naše zdraví".

Těm, co tomuto nevěří, pár slov: holocaustu nevěřili lidé, ani když se jim to přímo dělo a viděli to kolem sebe. Okolí pořád jen říkalo, že je to konspirační teorie. V době, kdy posílali lidi do plynu, se v Praze chodilo do divadla a na večírky. Je to stejné jako s lidmi, kteří nechtějí uvěřit tomu, že by lidé byli něčeho takového schopni. Všechno se to děje i bez toho, abyste tomu věřili. Nezavírejte před oči před skutečností, dokud je čas.

Něco o nanobotech...

03.01.2021

Rychlá navigace: