Souvislosti, které všude nenajdete

Některé firmy již plánují "očkované" zaměstnance nahradit, pravděpodobně během několika let zemřou

Výkonný pracovník z ropného a plynárenského průmyslu vydávající série strategií a plánů pro velké korporace vydal varování, že společnosti po celém světě již očekávají náhrady za své "očkované" pracovníky během příštích několika let. Ve zhlédnutém videu na platformě Brighteon jedna žena uvádí a vysvětluje, že korporace, pro kterou pracuje, už najisto ví, že lidé vakcinovaní proti Wuhan Coronaviru (Covid-19) pravděpodobně do tří let zemřou a tudíž budou vytvořené díry v zaměstnanosti, které bude třeba rychle doplnit: "Podniky musí předpovídat, co se stane, jak zaměstnanost v podniku kolísá, jak se pohybuje a pak plánují počty nových zaměstnanců. Tyto předpoklady jsou něco, co firmám specificky pomáhá s jejich náborem. Již nyní plánují, že personál, který obdržel vakcínu, budou muset všechen během následujících tří let nahradit. O čem to vypovídá?" Tento pohled rezonuje s tím, co francouzský virolog a laureát Nobelovy ceny Luc Montagnier nedávno potvrdil, co se předpokládá, že se v příštích několika letech očkovaným lidem stane. Někteří z lidí jsou doslova v slzách, když se procházejí firmou a kontrolují všechny tyto vakcinované jedince s vědomím, že je s největší pravděpodobností v příštích třech letech budou muset nahradit. To bude velký problém. Tyto masivní plynárenské a ropné společnosti budou muset nahradit tisíce pracovníků.
Luc Montagnier během nedávného rozhovoru naznačil, že jakmile obsah injekce začne v celém těle osoby určovat kurs, smrt je do značné míry jistá. Mohlo by to trvat týdny, měsíce nebo roky v závislosti na stavu člověka. "Pro ty, kteří již byli očkováni, neexistuje žádná naděje a žádná možná léčba.", cituje Montagnier. Montagnier také myšlenku vakcinovat lidi, během údajné "pandemie", nazval jako "nemyslitelnou", kvůli přítomnému riziku. A vůbec vakcinovat lidi čímkoliv během "pandemie", je nesmyslné. Horší je ale zjištění a odhalení, že injekce fungují na bázi mechanismu "pomalého zabití", jež ukončí život příjemce při časově zpožděném harmonogramu.
Zanedlouho všichni lidé, kteří byli vakcinováni, začnou spatřovat účinky. Jejich imunitní systémy nebudou schopny zvrátit jednoduché onemocnění, jakými jsou chřipka a běžné nachlazení, které se projeví během zimních měsíců. Může to být tak, že se účinky projeví zcela až na podzim a v zimě, kdy slunce už tolik nezáří, je chladnější počasí a všude přibývají nemoci. Mnozí se domnívají, že tomu tak bude. Zbývá jen několik měsíců, než to plně zjistíme jistě.
"Jakmile si uvědomíte, že všechny vakcíny jsou v plánech a záhlaví pyramidových schémat, všechno najednou začne dávat smysl", napsal komentátor Natural News. "Je nám lháno skoro ve všem. Vakcíny a léky přinášejí tuny zisku a moci. Všechny farmaceutické produkty jsou nebezpečné a zabíjí."
"Vpravené spike proteiny do vakcín zničí váš imunitní systém", napsal další. "Když se jedovaté složky v těle rozpadají, proměňují se v další jedy. Vedlejší účinky nemoci po očkování zahrnují tekutinu v plicích, a to už zní jako příznak Covidu, a tak to bude také svedeno na Covid."

Některé firmy již plánují 'očkované' zaměstnance nahradit, pravděpodobně během několika let zemřou

26.06.2021

Rychlá navigace: