Souvislosti, které všude nenajdete

Nenechte se zavřít do krabice

Temná světová vláda je si vědoma obrovského potenciálu lidstva a tak se snaží lidem znemožnit, aby uskutečnili svůj evoluční a vibrační vzestup a oni by tak ztratili moc a kontrolu nad lidmi. Rozbijí všechny důležité informace a vědomosti na mnoho částeček, které pak lidem jednotlivě nedávají žádný smysl.
Systém chce, aby se napříč společnosti lidé soustředili na jednotlivé body: náboženství, rodinu, práci, fotbalový tým apod. Na soustředění není nic zlého, ale musíte si udržet periferní vidění. Bylo vytvořeno bludiště, kterému říkáme život. Řídicí systém je nastaven tak, aby rozděloval, mátl a aby nás držel dál od porozumění, které by nás osvobodilo. Cílem je udržet lidi neustále pomatené, aby nevěděli, kde jsou, kdo jsou, jaké je jejich poslání a co je vlastně realita. Jakmile ale spojíte jednotlivé body, které nemají na první pohled žádnou souvislost s ostatními, vytvoří se obraz. Najednou se vám objeví "slon v obývacím pokoji". Tento "slon v obýváku" znamená, že existuje mnoho-úrovňové spiknutí a je proto mnoho mnoho-úrovňové, aby zotročilo lidstvo v celosvětovém koncentračním táboře. Trik je v tom, aby si otroci neuvědomili, že jsou otroky a nic s tím nedělali.

Nenechte se zavřít do krabice

Přestože vnímáme jen zlomek toho, co je svoboda, můžeme se z toho otroctví dostat. Můžeme se dostat z tohoto bludiště a z tohoto vibračního vězení, ve kterém jsme lapeni. Ale abychom to udělali, musíme přestat dělat to, co nás sem dostalo! A to je přizpůsobovat se světu, o kterém nám tvrdí, že takový prostě už je. Musíme přestat být hluší! Nesmíme se nechat zavřít do krabice, protože je i jiná cesta. Pokud nepůjdeme jinudy, než jsme šli dosud, tak nemůžeme cokoliv změnit? Nemůžeme! Pokud budete dělat stále to, co jste vždy dělali, dostanete se tam, kde jste vždy byli! Je to jednoduché. Přece nemusíme být všichni stejní! Projevte svou jedinečnost. Nemusíte dělat to, co všichni ostatní.

"Narodili jste se jako originál, neumírejte jako kopie."

Mahátma Gándhí řekl:
"I když jste v menšině o jednom člověku, pravda stále zůstává pravdou.
Zástupy lidí se vždy pletou."

Stadión, kde se vše odehrává, je lidská mysl. Globálně mocenský systém nemůžete kontrolovat miliardy lidí fyzicky, jde to uskutečnit v jistých malých oblastech pomocí tanků a dalších nesmyslů, ale nelze to u 7 miliard. Pokud budete chtít zmanipulovat tolik lidí, musíte najít způsob, aby lidé nevnímali sami sebe, ale chovali se, jak chcete vy. Když půjdeme po cestě ke svobodě, ze všeho nejdříve musíme osvobodit svou mysl od celoživotního naprogramování.

Osvoboďme svou mysl od domněnky, že to k čemu jsme naprogramování věřit ze školy, je pravda! Školy tu nejsou od toho, aby nás osvítily, jsou tu od toho, aby nás naprogramovaly k určitému vnímání reality, které si neseme naším životem a k tomu, aby z nás byli dobří malí otroci.
Osvoboďte vaši mysl od domněnky, že hlavní média, rozhlas, televize, tisk mají zájem říkat lidem pravdu a to, o co jde ve světě. Jsou tu od toho, aby dělaly opak a aby vám řekly verzi reality, ve kterou kontrolní systém chce, abychom věřili, a pak abychom reagovali "správným způsobem".
Osvoboďte svou mysl od politických stran. Nestojí o změnu. Chlápek tvrdící, že je jiný, je řízený stejnou silou, která řídila toho před ním.
Osvoboďte svou mysl od falešných teroristických útoků, vytvořených stejným kontrolním systémem, který poté diktuje, jak se má svět změnit, aby nás zachránil od terorismu, který sám vytvořil.
Osvoboďte svou mysl od myšlenky, že velký farmaceutický průmysl má jakýkoliv zájem o lidské zdraví a váš dlouhý a plnohodnotný život. Nejde tu o lidské zdraví. Jde o velké farmaceutické bohatství a nejen to.
Osvoboďte svou mysl od slova na 5 písmen, které kontroluje celý svět: STRACH. Jím nás zavírají do vibračních klecí.
A osvoboďte svou mysl více než cokoliv jiného od myšlenky že jsme jen veřejnost, která nemá žádnou moc. Máme na výběr být otrokem, nebo jsme těmi, kteří mohou přivodit změnu.

22.12.2016

Rychlá navigace: