Souvislosti, které všude nenajdete

Novinky 21. 06. 2021

Někteří otcové bohužel 20. června nemohli být se svými rodinami, protože pro to mají velmi pádný důvod. Jsou v armádě a jsou pod našimi nohama v nejtemnějších a nejděsivějších zákoutích planety Země. Bojují s démonickými tvory a zachraňují děti, ženy a oběti obchodování s lidmi, před těmi, kteří, ne všichni, jsou lidé. Pokud máte velkou fantazii, tak si představte, že se plížíte v tichosti temnými, velmi hluboko v zemi procházejícími tunely, kde máte pouze brýle pro noční vidění, abyste neupozornili nepřítele, a nikdy nevíte, jaké neskutečné hrůzy se objeví za další zatáčkou. Nevíte zda přežijete bitvu a ještě někdy uvidíte modrou oblohu a svoji rodinu...
Není to práce, o které by většina z nás vůbec alespoň chvilku uvažovala, že jí bude dělat, ale mnoho mladých mužů tuto těžkou práci přijalo a dělá ji proto, aby sloužilo své zemi a celému lidstvu. Riskují skutečně všechno. To, co postupně objevují v útrobách Země, je děsivé a téměř nepopsatelné, a většina z nás nemá žádné povědomí o tom, že by něco takového mohlo vůbec existovat. Podporujte tyto hrdiny každodenní pozorností, svým zájmem o ně, přáními a modlitbami tak dlouho, dokud nebude tato mise dokončena. Většina tunelů již byla prolomena, vyprázdněna a zničena, takže je nepřítel už nikdy nemůže použít, ale zdaleka ještě nejsme na konci této gigantické celoplanetární operace. To, co probíhá, je obrovský epický příběh, který bude třeba podrobně všem povyprávět, až se "Pozemská aliance" rozhodne, že už je čas všechno odhalit masám, včetně toho, jak naše armáda bojuje v Dumbs.
Někteří tomu neuvěří a řeknou, že je to absurdní, ale hry na multidimenzionální šachovnici 5D v posledních několika letech ukázaly, že Trump zákonně převzal velení nad planetou. Věděl, že nebude schopen osobně a veřejně vládnout v každé zemi, ale mohl jmenovat ty, kteří ho podpoří a budou chránit svůj lid. Chce být "králem" na této šachovnici? Samozřejmě, že ne. Neberte všechno doslovně. Metafora šachovnice je ale pro vaše pochopení důležitá. Ve vyšších sférách se odehrává tak mnoho věcí, kterých si nejsme ani nemůžeme být vědomi, a musíme jen věřit, že tuto válku můžeme vyhrát, díky obrovské podpoře některých mocných entit. Pozemská aliance nechce vyděsit lidi mírumilovných národů vojenským převzetím nebo stanným právem v pravém slova smyslu. Zatím se vše děje skrytě v zákulisí. Zatím!
Toto je šílená válka, přátelé. Je taktická, spirituální, informační a univerzální. Tato válka je skutečně o přežití lidské rasy, a přestože je to tak vážné, je zde ale i prostor a čas na smích, radost a absurdní humor, aby se uvolnilo napětí. Musíme také vypustit páru. Abychom plně pochopili a docenili rozsah a smysl všeho co se děje, tak se musíme naučit vnímat různé významové vrstvy a také musíme číst mezi řádky.
Je těžké správně dešifrovat to, co se právě děje, ale jisté je, že budeme úspěšní při vymýcení vedoucí role psychopatů na planetě a při návratu bezpečnosti a rozumu do naší civilizace. Máme k dispozici ty nejlepší válečníky, kteří vedou tento boj a chrání nás. Jediné, co po nás žádají je, abychom převzali odpovědnost za svou životní situaci a v každém okamžiku dělali všechno, co je v našich silách, abychom se postarali sami o sebe, o své blízké a upozorňovali ostatní, kteří jsou ochotni naslouchat, aby tyto poslední dny války byly co nejplynulejší a ztráty na lidských životech byly co nejmenší. Chtějí, abychom se připravili na cokoli, protože dojde k velkým turbulencím, které přeruší naši závislost na kabalní struktuře, médiích a jejich infrastruktuře. Byli jsme varováni, že by mohlo dojít k narušení dodávek energie, pohonných hmot, služeb, komunikace, finančních institucí a dodavatelského řetězce pro cokoli, na co se spoléháme, takže pokud se na to připravíme, můžeme minimalizovat nepříjemnosti a zajistit naši bezpečnost. Staré, zkorumpované osoby a způsoby musí odejít a už odchází.
Mnoho z těch "ohnivých koulí" na obloze nejsou meteory, ale některé byly nepřátelské lodě a některé byly satelity a družice kabaly, které byly sestřeleny vesmírnými silami.
Bude vyhlášeno "stanné právo" a armáda bude vše řídit v našich ulicích? To se teprve uvidí. Možná v některých oblastech k tomu dojde z důvodu udržení míru. Nebudeme vědět, jak to bude vypadat, dokud se to nestane. Jen si pamatujte, že "dezinformace" jsou součástí války a součástí boje je i šíření konkrétních informací k manipulaci s nepřítelem. Neberte nic jako evangelium. Jen se připravte a vězte, že dokážeme překonat každou bouři, která přichází.

Novinky 21. 06. 2021

27.06.2021

Rychlá navigace: