Souvislosti, které všude nenajdete

Letní slunovrat byl bodem obratu a vojensko-průmyslový komplex přebírá medicínský průmyslový komplex

21. června 2021 se na nejvyšších úrovních světové moci odehrála zásadní změna. Světové vojenské a zpravodajské agentury se rozhodly považovat probíhající falešnou pandemii zdravotní pohotovosti za vojenský akt a podle toho reagovat. "Víme již jednoznačně, že celá záležitost kolem Covidu je podvod a lež. Je to v prvé řadě podvod na vydělávání peněz. Civilisté, kteří provedli tento nehlášený válečný akt, byli nyní jednoznačně identifikováni a ponesou plnou zodpovědnost."
Ve Švýcarsku nyní probíhá operace na vyčištění skupiny Octagon. Od 1. června, kdy šéf Mossadu Yossi Cohen odstoupil, ztratil Octagon v Mossadu ochranu. David Barnea, nový šéf Mossadu, dostal rozkaz odstoupit. V rámci toho byl vydán rozsudek smrti pro Davida Rockefellera Jr.
Je zcela podrobně zdokumentovaná celá historie, kdy rodina Rockefellerů převzala západní medicínu založením a financováním lékařských asociací. Ty tvrdě potlačovaly tradiční medicínu na přírodní bázi ve prospěch ropy a medicíny na bázi chemikálií. Tím se stalo, že západní medicína je již dlouho strukturovaná jako vojenská organizace vedená "generály chirurgů". Nad tímto systémem bylo dnes vcelku snadné převzít kontrolu, včetně jeho velitelské struktury. Tu tvoří WHO, různé lékařské asociace a nejrůznější "generálové chirurgů". Každému lékaři, který nesouhlasil s touto velitelskou strukturou, byl odebírán lékařský "průkaz" a také ztrácel přístup k lukrativnímu platu. Vzhledem k tomu, že za uměle vytvořenou "pandemii" a výslednou kampaň za očkování všech lidí smrtícími toxiny je v prvé řadě zodpovědný Rockefeller Jr., tak byl prohlášen za jednoho z nejhorších masových vrahů v historii lidstva.
Rockefellera označil bývalý izraelský premiér Benjamin Netanjahu (který je nyní v ochranné vazbě) za nejstaršího člena genocidní skupiny Octagon. Z tohoto důvodu je zasláno ultimativní varování Švýcarům, aby ho buď předali k výslechu, nebo čelili úplnému zničení sídla skupiny Octagon poblíž Ženevského jezera. Rockefeller Jr. zdědil nejen kontrolu nad lékařskými asociacemi od Davida Rockefellera st., ale také kontrolu nad velkou částí takzvané mocenské struktury G7, včetně většiny společností z žebříčku Fortune 500. V současné době naplňovaný plán je označován jako "Rockefellerův světový řád založený na pravidlech". Světové vojenské organizace se nyní rozhodly proti naplnění tohoto plánu bojovat. Stojí za ním několik nesmírně bohatých rodin, které si přivlastňují celou společnost, a které chtějí přeměnit planetu Zemi na obří lido-zvířecí farmu. V podstatě transformovaly celou mocenskou strukturu na obrovský vysavač, který vysává veškeré bohatství obyčejných lidí a dalších živých tvorů do obrovské černé díry, která obrovskou dostředivou silou hodlá pozřít veškerý majetek a všechny hodnoty.
Dostali jsme též zprávy od svobodozednářů, P3, MI6 a ruské FSB o nedávném setkání Rockefellerova avatara, amerického prezidenta Joea Bidena a mluvčího ruského prezidenta Vladimira Putina na samitu v Ženeve. Zde Joe Biden předestřel plán zahájit intenzivní studenou válku proti Číně a mínil do tohoto boje vtáhnout i Rusko. Na oslazení této nabízené dohody přestaly USA blokovat ruský plynovod Nordstream II a navíc nabídly mnoho dalších stimulů a úplatků. Jedním z nich byl i příslib ukončení hysterické protiruské propagandistické kampaně, kterou šíří americká mainstreamová média. Aby to stvrdili skutkem, umožnili Putinovi dlouhý necenzurovaný rozhovor v americké korporátní televizi.
A jaký je oficiální ruský postoj k této vzniklé situaci?
"Za poslední dva roky byly americko-ruské vztahy obětované ve prospěch ostrých politických sporů uvnitř USA. Rusko bylo obviněno ze všech možných věcí: zasahování do voleb, kybernetických útoků, z terorismu a dalších a dalších věcí a ani jednou se neobtěžoval někdo předložit skutečný důkaz. Vše bylo jen samé nepodložené obvinění."
Putin k tomu prohlásil: "USA jsou technologicky vyspělou zemí a NATO vyhlásilo celý kybernetický prostor za oblast boje. Rusko nemá zájem zapojit se do studené války G7 proti Číně, protože jsme za posledních několik desetiletí vytvořili mezi Ruskem a Čínou fungující strategický partnerský vztah, jaký v historii našich národů nebyl ještě dosažený, s vysokou úrovní důvěry a s úzkou spoluprací ve všech oblastech: v politice, v ekonomice, v oblasti technologií, ve vojenské a technické spolupráci. Také nás nevyhlásila za nepřítele, jak to udělaly Spojené státy. Proto nevěříme, že je dnes Čína pro nás hrozba."

Podle Benjamína Fulforda

Letní slunovrat byl bodem obratu a vojensko-průmyslový komplex přebírá medicínský průmyslový komplex

28.06.2021

Rychlá navigace: