Souvislosti, které všude nenajdete

Podívejme se na to, jak právě nyní zuří boj s chapadly této mafiánské chobotnice

Svobodozednáři, P3 i MI6 tvrdí, že již byla dosáhnutá dohoda o vytvoření Světové federace, která má nahradit existující mezinárodní řídící infrastrukturu. Zdroj z ruské FSB však tvrdí, že tajná válka o planetu Zemi stále zuří. Podle jejich informací ze Ženevy jsou plány skupiny Oktagon následovné: "Zrušit hotovostní platby přibližně do dvou až pěti let. Všichni bohatí lidé by tak přišli o veškerý majetek a o vše, co mají. Malé podniky skoupí velké polovládní korporace. Velký business a vláda se spojí dohromady. Ve skutečnosti však už by nebyla žádná vláda, ale jen placené loutky a herci a lidé by se stali definitivně otroky."
FSB navrhla "pozitivnějším planetárním silám" skrytou strategii na ukončení těchto hrozivých plánů. Pokud, ale nechcete nepříteli prozradit, jaké protiopatření chcete učinit, tak nemůžete o nich v tuto chvíli informovat přímo širokou veřejnost. Beze všeho je ale zřejmé, že součástí těchto opatření má být úder přímo na hlavu té mafiánské chobotnice ve Švýcarsku, místo dílčího boje jen s jejími různými chapadly.
Podívejme se na to, jak právě nyní zuří tento boj s chapadly této mafiánské chobotnice: Jako za prvé si všimněme, že jen "v Evropě k 5. červnu zemřelo z dostupných informací z důsledku vakcinace minimálně 13 867 lidí a 1 354 336 bylo zraněno po 'vakcíně' COVID-19". Zdroje MI6 tvrdí, že většina úmrtí na vakcíny nastane do tří až pěti roků, tedy v době, kdy priony, které vakcíny obsahují, způsobí závažné a nezvratné škody v těle, mozku a v nervových strukturách očkovaných lidí. V každém případě se dnes ukazují důkazy a informace o tom, že celé zdůvodnění tato očkovací kampaně bylo jen účelové a vysoce zločinné.
Bývalý šéf CDC Robert Redfield řekl o Světové zdravotnické organizaci (WHO), která "vyšetřovala" původ pandemie, že to z její strany bylo jen domluvené politické divadlo, které režírovala velmi konfliktní skupina, ve které se mimo jiných angažoval Peter Deszak z mimovládní organizace EcoHealth Alliance, a který velmi úzce spolupracoval s Wuhanským institutem virologie a byl financovaný v hodnotě miliónů dolarů z NIH Anthonyho Fauciho. Není potřeba vůbec dodávat, že velká část vedení čínské komunistické strany je v tomto zločinu velmi zapletená. Mossad nám k tomu poslal fotografii maoistické čínské bankovky v hodnotě jednoho jüanu, na které je zřetelný sionistický symbol. Zdroje z asijské tajné společnosti slíbily, že z čínské mocenské struktury odstraní všechny nemanželské děti Davida Rockefellera.
WHO mimochodem uvádí, že v roku 2017 zemřelo 650 000, 1,5 milionu a 2,56 milionu lidí na chřipku, tuberkulózu a zápal plic, což je dohromady 4,7 miliónu úmrtí. A pro porovnání, od vypuknutí Covid-19 v roku 2019 údajně zemřelo 3,86 milionů lidí. Snad ani není potřeba dodávat, že jde o roky, ve kterých úmrtí na zápal plic, tuberkulózu a chřipku zázračně zmizely ze všech statistik. Také můžeme potvrdit, že v Japonsku je celá řada skutečných lékařů a vojenského personálu, kteří si zachovali čest, svědomí, odbornost a odmítají se podílet na tomto genocidním očkování lidí. Proto jsou povoláváni na aplikování vakcín kromě uplacených "dobrovolníků" též zubaři, pracovníci první pomoci a veterináři. "Vakcinátoři" dostávají 400 000 jenů (3 640 USD) za každou osobu, kterou naočkují!!. Můžete si být jistí, že za tyto zločiny proti lidskosti bude popravený jak premiér Jošihide Suga, tak i celý jeho kabinet, uvádí zdroje. Každopádně úplná vzpoura proti těmto protilidským odvodům je v plném proudě.
Britské GB News popisují: "Co je dnes také zcela nepopiratelné je to, že v chování našich lídrů se rozmáhá naprosté 'covidové pokrytectví' vzhledem k tvrdým předpisům, které od nás, obyčejných 'smrtelníků' očekávají." Bylo to jasně vidět na samitu G7, kde se na veřejnosti používaly masky a společenský distanc, ale jakmile se vypnuly kamery nebo si tito naši představitelé mysleli, že jsou vypnuté, tak najednou začalo objímání bez náhubků a vše opět probíhalo normálním společenským životem, jakoby nic. Ukazuje se též, že toto covidové pokrytectví už probíhá delší dobu.

Podle Benjamína Fulforda

Podívejme se na to, jak právě nyní zuří boj s chapadly této mafiánské chobotnice

29.06.2021

Rychlá navigace: