Souvislosti, které všude nenajdete

Obrovské množství případů z vážnými, vedlejšími účinky po vakcínách a dokonce těch, které končí smrtí, přesahuje rámec všeho, na co jsme byli doposud zvyklí (2. část)

(2. část)

Po masívní očkovací kampani, kterou spustila po celém světě farmaceutická klika ruku v ruce s Deep staat, do které společně vtáhly vlády a politiky po celé planetě, tak byla spuštěna vlna tvrdě vnucovaného očkování lidské populace. Přestože do této akce byly investovány stovky miliard, těší se původci na tučný zisk. Sám Bill Gates se v jednom z rozhovorů pochlubil se ziskovostí u vakcinačních projektů ve výši 30ti násobku vložené investice, do které jsou započítávány samozřejmě vedle nákladů spojených s vývojem vakcíny, také masivní finanční prostředky na kampaně, které vnucují lidem názor, že vakcinace je jediná možná cesta a za druhé halasně straší všechny od rána do večera ve všech sdělovacích prostředcích "obrovskou nebezpečností covidové nákazy". Další obrovské prostředky v tomto "lidumilném" projektu směřují jako obrovský provizní balík peněz (korupčních nebo taky podíl na zisku) k vládním, politickým, parlamentním a zdravotnickým skupinám, které jsou vtaženi podle několika scénářů do tohoto "podnikatelského záměru" jehož konečným cílem je nejen obrovský zisk, ale i trvalá změna lidské DNA, obrovské snížení porodnosti a množství lidí na planetě, přísná kontrola lidstva, neustálé sledování zbývající populace a také nastavení trvalého nošení roušek, jako znaku definitivního otroctví všech přeživších.
Pokud se podíváme na politické scény ve světe včetně té české, tak pokud běžný občan dá svůj hlas některé politické straně, měl by pochopit, že jeho volba má charakter referenda a volí buď strany, které podporují tento zkorumpovaný již přežitý svět zotročených, nesvobodných a cíleně vykořisťovaných "obyčejných" lidí, kteří mají být v první fázi dobrovolně a ve druhé již nedobrovolně vakcinováni, a kteří mají nosit jako trvalou a nezbytnou součást svého oděvu roušku a také "průběžně pochodovat" 2 metry od ostatních. Všechny strany, které se tomuto programu upsaly, ať už z vypočítavosti, korupce, strachu či z vidiny politického profitu neskutečně zklamaly nejen jako národovci, politici, ale zejména jako příslušníci lidské rasy, pokud otevřeně či skrytě podporují toto nelidské zlo, tuto skrytou tyranii, která se navlékla do hávu humanity, a která pod rouškou pomoci a péče vnucuje lidem destruktivní program vakcinace a nošení roušek. Všichni takoví politici a ostatní zainteresovaní propagátoři už dále nemusí říkat vůbec nic. Jejich činy a postoje již za ně jasně promlouvají. Je jedno jestli si říkají národovci, liberálové, levice či pravice, protože se v jednotném šiku tímto staví na stranu Deep staat a proti přirozeným lidským právům a svobodám. Zatím je pro mě velkým zklamáním postoj původně nadějné strany SPD, a pokud se v nejbližší době jednoznačně nepostaví na stranu skutečných lidských zájmů, tak zůstane na nelichotivé pozici nastrčeného "strašáka", který má plnit roli pseudoopozice, která má jen neutralizovat hlasy těch nespokojených, ale "méně bystrých a méně pilných", kteří nepostřehli jejich záměr, který by nakonec byl ještě temnější a záludnější, protože by naháněl voliče do zarouškované nesvobody skrytě, druhou stranou. Pokud se SPD v nejbližší době jednoznačně nepostaví na stranu "Světla", všech vnímajících, probuzených a těch kteří odmítají nesmyslná, účelově vymyšlená nařízení, nošení roušek, testování a o vakcinaci ani nemluvě, tak všem již probuzeným voličům už zbývá k volbě snad jen "Volný blok" a "Aliance národních sil", protože všechny současné parlamentní strany bohužel svým počínáním podepsaly "temný úpis" a zaprodaly svoji skutečnou lidskou podstatu, a ani náhodou neslouží zájmům národním, lidským a navíc vůbec nectí zákony lidské, morální a ani vesmírné.

Obrovské množství případů z vážnými, vedlejšími účinky po vakcínách a dokonce těch, které končí smrtí, přesahuje rámec všeho, na co jsme byli doposud zvyklí (2. část)

07.06.2021

Rychlá navigace: