Souvislosti, které všude nenajdete

Odboj bílých klobouků vás informuje 29/05/2021

Všem digitálním vojákům:
To, co právě nyní probíhá, se děje bez vašeho vědomí, utajené před mainstreamovými médii, diskrétně, aby nevznikla panika mezi obyvatelstvem a pod mediální hypnózou falešné pandemie.
Na celé planetě probíhá rozsáhlá vojenská operace pod vedením americké armády. Hlavním velitelem celé operace je americký prezident Donald Trump a dalšími veliteli "Nové globální aliance" jsou: ruský prezident Vladimir Putin, čínsky prezident Si Ťin-pching a indický premiér Naréndra Módí.
V Evropě se operace koná pod záštitou NATO, oficiálně ve formě vojenského cvičení DEFENDER 21, kterého se zúčastňuje 28 000 vojáků ze 16 krajin. Evropské velitelstvo americké armády v Evropě sídlí v německém Stuttgartu a velitelské centrum americké armády se nachází na základně Wiesbaden. Tato operace oficiálně začala v únoru a v současnosti probíhá její vyvrcholení ve 27 státech. V únoru největší americká vojenská loď ENDURANCE dopravila do řeckého přístavu Alexandropole obrovské množství vojenské techniky – vrtulníky, tanky a další mobilní techniku a také několik tisíc vojáků.
7. května dorazila do přístavu v Alexandropoli přímo z New Yorku loď LIBERTY, která přivezla další vojenské vybavení a další vojáky. V Maďarsku americké a maďarské speciální jednotky nedávno uskutečnily operaci na řece Dunaj s názvem "Černá labuť".
Touto událostí "Bílé klobouky" uvolnily smluvený kód pro začátek dlouho připravované "Velké akce".
Před několika roky Pentagon vycvičil skupinu 60 000 vojáků, kteří byli dobře připravováni k tomu, aby dobře pracovali v utajení. Tato skupina nyní vykonává celosvětově zatýkání v rámci globální vojenské operace. Zatím bylo na celém světě zatknuto při této operaci 120 000 osob. Všechny informace budou oznámeny po ukončení celé velmi složité operace.
V současnosti média informují o falešných příčinách odstranění nebo zmizení politických, ekonomických a náboženských vůdců. Mluví se o rezignacích, rozvodech, úmrtích na koronavirus. Mezi informovanými se hovoří o falešných pohřbech vytvořených počítačem, vytvořených videích, fotkách a používání dvojníků, aby v davu nevznikla panika. Americké vítězství je vítězstvím celého světa. Armáda odvádí v zákulisí obrovskou práci.
Ti, kteří se dopustili zločinů proti lidskosti, skončí po proběhnutí vojenských soudů za mřížemi, budou popraveni nebo uvěznění na doživotí. Věznice Guantánamo výrazně rozšířila svoje prostory. Pod oceány sa nachází podzemní zařízení nepřístupné pro lidi. Nachází se tam genetické laboratoře, kde se prováděly strašné experimenty, o kterých zatím není možné hovořit.
Jejich ničení můžeme spojit se silnými zemětřeseními v oceánech. Nyní se nacházíme v závěrečném dějství celé operace. Po klíčových velkých událostech, které již brzy budou následovat, už lidé nikdy nedovolí, aby Deep State opět převzal kontrolu a vládu nad lidstvem.

Odboj bílých klobouků vás informuje 29/05/2021

22.06.2021

Rychlá navigace: