Souvislosti, které všude nenajdete

Žaloby byly podány. Zločinci musí být odsouzeni.

Mezinárodní síť 1000 právníků a 10 000 lékařů soudně žaluje největší delikt všech dob. Podvod covid-19 je největším zločinem proti lidskosti, který byl kdy spáchán.
Reiner Fuellmich stojí v čele právníků vedoucích proces proti WHO a světovým lídrům (Gates, Hancock, Fauci...) za to, že spáchali zločiny proti lidskosti, definované v Mezinárodním trestním zákoníku. Proběhlo slyšení přibližně 100 mezinárodně uznávaných vědců, lékařů, ekonomů a právníků. Skandál covid-19 nebyl nikdy zdravotním problémem. Ve skutečnosti šlo o upevnění nelegitimní moci, získané kriminálními metodami zkorumpované "davoské kliky".
Lékaři a právníci se na rozdíl od církevních lídrů dokázali zorganizovat a postavit se proti zločinu covidového skandálu. Iniciátoři tohoto skandálu dávají falešné řešení, a to tzv. masovou vakcinaci. Odborníci se o ní vyjádřili, že ochranu před covidem nezabezpečuje, ale naopak škodí zdraví i životu lidí. Ohrožuje dokonce lidskou existenci jako takovou. Navíc mRNA vakcinace je dnes použita i k postupné digitalizaci lidí, tedy k manipulaci k přijetí čipů neboli znaku šelmy, před níž nejen zdravý rozum, ale i Písmo svaté varuje, a to dokonce trestem ohnivého jezera! Je proto šokem, že oficiální církevní autorita, dnes pseudopapež Bergoglio a s ním smečka vlků v ovčích kůžích, tuto genocidní vakcinaci intenzivně propaguje, více než mainstreamová média a prodejní politici! Za zločiny proti lidskosti musí být proto souzen především pseudopapež Bergoglio a celá Deep Church, která tvoří jednotu s Deep State.
Kdyby Bergoglio a Vatikán splnili svou povinnost a jasně a radikálně se postavili za pravdu proti lži, zločinu a smrti, k tragické komedii s covidem-19 by nikdy nedošlo. Největšími zločinci proti Bohu a lidskosti proto v dnešní době jsou neplatný papež Bergoglio a jidášský spolek jeho pokryteckých klerikálů. Oni musí být na prvním místě spravedlivě souzeni a potrestáni za zločiny, odsouzené norimberským kodexem. Nelze brát jako polehčující okolnost jejich církevní úřad a autoritu. Naopak, jejich vina je tím větší, protože tento úřad i autoritu zneužili proti Bohu a proti lidskosti. Musí být proto souzeni a odsouzeni!

Eliáš – Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

Žaloby byly podány. Zločinci musí být odsouzeni.

14.06.2021

Rychlá navigace: