Souvislosti, které všude nenajdete

Pitvy mozků autistů odhalili příčinu této nemoci. Špičkovému vědci hned stopli finance!

Dr. Chris Exley je profesorem bioanorganické chemie na Keeleově univerzitě a je honorárním profesorem na Uhi Millenium Institute. Je biologem s titulem PhDr. v ekotoxikologii hliníku a jeho výzkum se od roku 1984 až do současnosti zaměřuje na fascinující paradox: "Jak to, že třetí nejčastěji se vyskytující prvek v zemské kůře (hliník) je pro život nepodstatný a do velké míry dokonce nepřátelský?" Dr. Exley vysvětluje, že zkoumání této záhady je "potřebným výzkumem v bezpočtu vědních oborů, počínaje základním anorganickou chemií reakce hliníku a křemíku, až po potenciálně komplikovanou biologickou využitelnost hliníku na lidech". Ve svém životopise také vysvětluje, jak ho "fascinuje prvek křemík ve vztahu k živým věcem, který, jako druhý nejčastěji zastoupen prvek v zemské kůře, také téměř nemá biologickou funkci. Jednou z možných funkcí křemíku je udržet hliník mimo biologii těla".

Po všech zkoumáních už dnes víme, že hliník nemá v lidském těle místo. Člověk nemusí být génius, aby věděl, i díky práci Exleyho a mnoha dalších vědců, že hliník způsobuje přímo pohromu v každém biologickém systému. Jistě, jde o skvělý materiál na výrobu aut a letadel, ale zcela prokazatelně nepatří v žádném množství (ani malém) do lidského těla, Je totiž nesmírně toxický a představuje jednu z nejnebezpečnějších a nervově nejjedovatějších látek, jaké člověk zná.

Dr. Exley nedávno začal na GoFundMe sbírat peníze na výzkum hliníku ve vakcínách. Navzdory faktu, že se hliník přidává do vakcín jako adjuvans pro vyvolání imunitní reakce, nikdy nebyla posuzována jeho bezpečnost. Řekli byste si, že naše státní úřady pro regulaci zdravotní péče provedou patřičné bezpečnostní studie všech složek vakcín, ale tak to není. Přesto se vakcíny prohlašují za zcela bezpečné pro všechny. Svou kampaň rozjel po odmítnutí své žádosti o financování představiteli vědy. Jeho studie posuzování hliníku ve vakcínách, na lidské tělo a na malé děti, mu byla zamítnuta.
Proč by taková studie nebyla v nejlepším zájmu lidstva a lidského zdraví? Proč mu byla zamítnuta? Proč je potlačována smysluplná věda? Doslova každá studie, která vystupuje s tvrzením, že jsou vakcíny bezpečné, vůbec nezohledňuje vystavení člověka všem jedovatým složkám vakcíny a vůbec se nezabývá jejich bioakumulací v těle a tím kde v těle končí a co všechno způsobují.

Provedení studie by mohlo toto téma uklidnit a hypotéza, kterou je třeba ověřit, je celkem prostá"Žádný hliník v mozku dítěte, rovná se žádný autismus."

Britská akademie věd ovšem nedávno sbírání prostředků na tuto studii zastavila, očividně po "protestech z vyšších míst a po protestech ostatních 'vědců'".

Skvělý článek týkající se nedávného zastavení financování, uveřejnil na platformách svých sociálních sítí Robert F. Kennedy, ml. "Ten, kdo potlačuje otevřenou diskusi, tak pochybuje, že to, co tvrdí, je opravdu pravda."

GoFundMe tedy zastavila crowdfundingovou kampaň Dr. Christophera Exleyho na zkoumání hliníku ve vakcínách. Dr. Exley, přední světová autorita na toxicitu hliníku, zřejmě rozzlobil kartel farmaceutického průmyslu, když jeho pitvy odhalili astronomicky vysoké koncentrace hliníku v mozcích dětí s autismem. Další jeho studie dávají do souvislosti hliník s demencí, Alzheimerovou chorobou a autismem u vakcín Gardasile od společnosti Merck a i v dalších vakcínách. Dr. Exley byl tímto přidán na dlouhý seznam vědců, kteří byli umlčeni pro zpochybňování bezpečnosti vakcín. Demokraté v USA hlasitě volají po tvrdé cenzuře vědy zabývající se bezpečnosti očkování.
Heinrich Heine jednou napsal"Tam, kde pálí knihy, budou nakonec pálit i lidi."

Pitvy mozků autistů odhalili příčinu této nemoci. Špičkovému vědci hned stopli finance!

14.11.2022

Rychlá navigace: