Souvislosti, které všude nenajdete

Anita Petek – pravda o vakcínách a vakcinaci (12. díl)

(12. díl)

Tato věta, kterou nyní řeknu, vždycky lidi šokuje. Dosud mi nikdo za všechny ty roky, a už se očkováním zabývám 20 let, nikdo mi zatím nedokázal opak. Neexistuje ani jedna vakcína, která by alespoň na několik hodin dokázala nás, naše děti a naše zvířata ochránit před nákazou. Ani jedna vakcína! Očkovaný člověk, když může onemocnět, ať již v důsledku nehody nebo po oslabení zdraví, onemocní stejně, jako neočkovaný soused. Není mezi nimi rozdíl. Jeho nemoc nebude mít ani slabší průběh nebo méně komplikací. Onemocní přesně tak, jako ten druhý. To jsme viděli na epidemii příušnic. Od podzimu 1999 do dubna 2000 navštívila Švýcarsko. Tehdy nám za půl roku na příušnice onemocnělo 15 000 dětí v celém Švýcarsku. Virus se dostal i do Gotthartu, odvážil se do Welschlandu, prostě byl všude. O tom se nikde nehovořilo. Měla jsem mnoho přednášek pro lékaře v Německu, v Rakousku a ti o tom vůbec nevěděli. A víte proč? Zdravotní komisi byla tato epidemie obzvláště trapná, protože se zjistilo a ministerstvo zdravotnictví to muselo lékařům přiznat, že z těchto 15 000 dětí více než 75 procent bylo podle předpisu, tedy dvakrát, očkováno. A přesto dostali příušnice!

A tím se vlastně dostávám na konec mé přednášky. Chtěla bych vám sdělit moje doporučení k očkování. Pro mě existují pouze dvě skupiny dětí, které by se neměly nechat očkovat. Za prvé: Nemocné děti. Ty nesmějí být očkovány, protože mají oslabený imunitní systém, myslím, že je to všem jasné. A pak zdravé děti: Ty také není potřeba očkovat, ty nepotřebují žádné očkování a s dobrými homeopatiky to lze zvládnout lépe. A ostatní děti už mohou být očkovány. Ale obávám se, že do této kategorie už žádné dítě nespadá. A to je moje vize, aby naše budoucí generace byly zdravé i bez očkování a aby byly dobrým základem budoucího lidstva.

Kdy už lidem konečně dojde, že lékaři tu nejsou od toho, aby léčili lidi, ale že byli vycvičeni k tomu, aby vydělávali Rockefellerům co nejvíce peněz... Odtud pramení všechny destruktivní metody "léčení" jako je chemoterapie, ozařování, kam patří i vakcinace a hrubé potlačování všech přírodních, přirozených a neinvazních metod navedenou farmacií a Rockefellerovým "rakovinovým průmyslem", který se zároveň podílí na obrovské manipulaci s lidmi a zamlčování pravdy, stejně jako všichni dosazení politici, státní správa a vzdělávací instituce...

CDC už nemůže tvrdit, že VAKCÍNY NEZPŮSOBUJÍ AUTISMUS! Protože ho způsobují.
V roce 1980 byl výskyt autismu 1 z 10 000.
V roce 1986 již vax průmysl ztratil svou odpovědnost a tak došlo k masivnímu nárůstu nebezpečného očkování dětí.
V roce 1990: autismus již dosáhl alarmujícího poměru 1 z 500.
Protože nadále pokračovalo podávání více dávkových očkovacích lektvarů ve spojení s Tylenolem a se stále se zvyšujícími dávkami jedovatých látek... včetně neurotoxického hliníku, dostala se expanze autismu v roce 2018: na poměr 1 z 36 dětí.
V roce 2021mají americké děti dostat plánovaných 72 dávek vakcín a připravuje se, že bych jich mělo být postupně až přes 250.
Při tomto zvyšujícím se tempu se předpokládá, že by v roce 2030 mělo autismus každé druhé dítě. To by defakto znamenalo konec celého národa...

Anita Petek – pravda o vakcínách a vakcinaci (12. díl)

13.11.2022

Rychlá navigace: