Souvislosti, které všude nenajdete

Anita Petek – pravda o vakcínách a vakcinaci (11. díl)

(11. díl)

Před pár lety bylo několik korupčních skandálů a jeden anglický vědec zveřejnil na vlastní pěst svoji studii. Dostal okamžitého padáka. Všechno se ututlalo. Člověk nesmí sám zveřejnit svou studii. Ten člověk na ní dlouho pracoval, vložil do ní hodně peněz, a protože nevyzněla, jak si přál farmaceutický průmysl, tak nakonec za to nic nedostane. To pokušení je samozřejmě pro mnohé velké, trochu na studii "zapracovat", aby patřičně dopadla a člověk dostal s své peníze. Institut Roberta Kocha v Německu mi potvrdil, že neexistuje ani jedna studie o účinnosti vakcín. Také jsem žádnou nenašla. Tak jsem se jich zeptala a oni mi potvrdili, že to je skutečně pravda. Neexistuje jediná studie o účinnosti vakcín, která je neutrální, čili kterou provedl nezávislý vědec, a která byla zároveň provedena jako náhodná, dvojitě zaslepená. To znamená, že ani naše registrační orgány nemají ani jednu studii o účinnosti vakcín, a přesto jsou vakcíny zaregistrované tak rychle, že ještě ani nevychladnou a už je mohou plnit do ampulí.

Proč jsou určité nemoci na ústupu nebo zcela vymizely? Jak to vlastně je. Proč je to tak? Je to zásluha očkování? Prý je to díky očkování, tuto pohádku nám vyprávějí a vsugerovali a to zejména medikům, již více než 100 let. Nemoci prostě byly vymýceny, zničeny, protože se tak usilovně očkujeme, toto nám pořád tvrdí a vtloukají do hlavy. Některé nemoci už vůbec nejsou a prý kdybychom přestali očkovat, tak by se všechny tyto nemoci zase vrátili. Je to pravda? Ne, není to pravda! Za ústupem chorob stojí zcela jednoduché skutečnosti. Doporučuji vám knihu od Dr. Buchwalda: Očkování – obchod se strachem. V té knize je množství grafů a statistik, jejichž autorem není Dr. Buchwald, ale jsou to oficiální údaje z celého světa, ale především ze států kde se mluví německy. Dr. dokázal v této publikaci, že každá nemoc, proti které tak usilovně očkujeme, již byla na ústupu dříve, co se týká závažnosti a rozšíření, a až poté se začalo proti ní očkovat. Asi jen těžko lze tvrdit, že očkování působí zpětně. Za ústup nemocí mohou zcela jiné a jednoduché věci. Dostatečná výživa, hygiena a další faktory: Před 150 lety byl ve Švýcarsku poslední hlad. Sama jsem byla překvapena, když jsem to četla. Před 150 lety. Ví dnes někdo u nás ve střední Evropě co je to hlad? Ne, dnes už to nikdo neví. Nanejvýš, když se podíváme na obrázky někde z Afriky, tak tušíme, co to asi hlad je. Dnes už nemáme žádné nemoci, protože dříve byly děti podvyživené, ale dnes máme nemoci, protože jsou až příliš vyživené. Nemluvíme teď o kvalitě, ale o kvantitě. Dnes nemáme určité nemoci, protože děti jsou živeny mnohem kvalitněji. Dalším pozitivním faktorem je čistá pitná voda. Před 150 lety u nás nebyla čistá pitná voda. A zkuste si dnes představit africkou ženu, která běží celé hodiny, aby přinesla domů trochu vody, trochu hnědé břečky. To byla jejich pitná voda. Vy byste si v ní ani neumyli nohy. Takovou vodu používali. Takové poměry naprosto nyní již neznáme.

Před 200 lety také byla mizerná hygiena, nebylo ani mýdlo. Kvůli zápachu byl vynalezen parfém a pudr. Dnes naopak máme nemoci pro nadměrnou hygienu. Podle nejnovějších návodů by prý děti měly sníst trochu špíny a písku. Před několika lety nám přitom doporučovali děti nejraději třikrát denně dezinfikovat, teď zase by měly pomalu začít znovu jíst špínu. Z extrému, do extrému. Střední cestu nám ale moc nedoporučují. Dále nyní máme většinou čisté, suché a teplé byty. To je hlavní příčina toho, proč u nás ustoupila tuberkulóza. Tuberkulóza už prakticky ve středoevropských zemích nebo vůbec v průmyslových zemích nehraje žádnou roli. To kvůli suchým a teplým bytům. Tento stav vlastně nastal až po druhé světové válce. Vůbec netrvá dlouho, ale je to ta okolnost, která zvedá naše zdraví nahoru a je základem našeho zdraví.

Anita Petek – pravda o vakcínách a vakcinaci (11. díl)

12.11.2022

Rychlá navigace: