Souvislosti, které všude nenajdete

Planetární osvobozování – 1. část

(Článek 174)

K osvobozování lidstva dochází postupně podle tohoto plánu:

(1) K uvolňování se ze sevření temných sil dochází tím, že jsou oslabovány a likvidovány jejich mocenské struktury a technologické kontrolní mechanismy. Je navyšováno povědomí mezi širokou populací a probíhá příprava na Událost - frekvenční záblesk.

(2) Převzetí planety od temných sil odstartuje fundamentální změny v oblasti vládnutí, financí, médií, zdravotní péče a vědy a postavení členů Kabaly před spravedlnost.

(3) Vyčištění a vyléčení planety i lidských bytostí, odhalení skryté historie Země, odhalení existence mimozemské inteligence a přivedení lidí zpět k plnému vědomí.

Blížíme se ke konci první fáze a připravujeme se ke spuštění fáze (2), která započne okamžikem Události. Událost bude provázena Zábleskem, který je velmi mocným energetickým pulsem, který bude vyslán z Pleromy skrze Galaktické Centrální Slunce, a každý to do nějaké míry pocítí s ohledem na vlastní citlivost. V okamžiku, kdy tento záblesk dorazí na Zemi, bude současný finanční systém okamžitě vypnut a započnou hromadná zatčení všech členů Kabaly po celém světě. K tomu pude probíhat přímý televizní přenos, aby této události mohl být každý svědkem. Jakmile si sedne prach z druhé fáze a lidé začnou chápat, co a proč se děje, posuneme se do fáze 3. Jejím cílem je vyčištění nepořádku, který byl vytvořený nezodpovědnou a temnou vládou Kabaly a bude odhalena úplná nezabarvená pravda celému lidstvu. Jakmile bude tato fáze dokončena, žádná další intenzivní pomoc Sil Světla již nebude potřeba, protože každý bude mít ve svém dosahu různé pozitivní a kreativní možnosti pro jeho transformaci. Vybere si ty, které budou nejlépe odpovídat jeho naturelu, individuálním potřebám a tužbám.

Čeho bylo doposud dosaženo:

V letech, která následovala po uzavření Dohody z Anchary (civilizací vnitřní Země), v roce 1994, toho bylo dosaženo opravdu hodně. Situace na Zemi se zpočátku zhoršila, protože se zbývající temné síly stáhly z Orionu a zkoncentrovaly své síly v celém Solárním Systému a také kolem Země. Od počátku nového tisíciletí byly Síly Světla schopné vystavět protiofenzívu a postupně dobýt a vyčistit hluboko uložené podzemní a podmořské základny. To bylo z části provedeno pozemskými vládními složkami a vojáky, kteří jednají v souladu se Silami Světla, zejména Hnutím Odporu a také zčásti humanoidními bytostmi z dalších hvězdných systémů. Ve výsledku bylo z planety Země odstraněno kolem 500 milionů fyzických reptiliánů, bylo osvobozeno mnoho lidských rukojmí a ti byli převezeni na kosmické lodě Galaktické Federace, za účelem rehabilitace a léčení. Také podzemní úkryty, kde se chtěla Kabala schovat po spuštění třetí světové války, byly uvedeny do nepoužitelného stavu. Mnoho malých základen temných sil na měsíci a na asteroidech v solárním systému bylo převzato Silami Světla. Jejich technologie, které posilovaly Závoj a přitahovaly anomální energii z okolního kosmického prostoru, byly vyčištěny a přitom byla osvobozena další lidská rukojmí.

Planetární osvobozování – 1. část

02.01.2019

Rychlá navigace: