Souvislosti, které všude nenajdete

Planetární osvobozování – 2. část

(Článek 175)

V roce 2010 většina fyzických implantátů, které posilovaly programování a které byly podávány lidem prostřednictvím vakcinačních programů, byla odstraněna Hnutím Odporu z lidské populace za použití vyspělé technologie, která funguje na dálku. Plasmatické implanty, které potlačují vyšší vědění, ještě nebyly úplně odstraněny, nicméně jejich fungování je nyní mnohem méně efektivní. V následujících letech byly z plazmatické a etherické roviny odstraněny miliardy nefyzických reptiliánů a dalších negativních entit. Aktivace portálů provedené prostřednictvím společných (masových) meditací v roce 2012 zcela vymazaly všechny negativní budoucí časové linie, takže jakékoliv plány Kabaly na globální kataklysma už nemají žádnou šanci na úspěch. Mnoho závadových programů černých operací a laboratoří pro klonování lidí, které provozovala Kabala, bylo vyčištěno a uzavřeno. Největší senzací je, že velká většina zlata v držení centrálních bank byla Hnutím Odporu převzata a Kabala je ponechána jen s fiat měnovým systémem založeným na vzduchu. To, co nyní leží v trezorech centrálních bank, jsou jen pozlacené wolframové cihly. Aby se Kabala dostala ke zlatu, vystavěla síť výkupen zlata ve všech městech po všech západních zemích a zintenzivnila těžařské práce.

Civilizace vnitřní Země rozšířily své kontakty sami mezi sebou, Hnutím Odporu, přátelskými mimozemšťany a posílili síť Agharty. Na povrchu planety byly zformovány skupiny pro podporu Události, které pomohou vést budoucí vývoj lidstva správným směrem během a bezprostředně po Události. Také pomohou uvést do života mnoho humanitárních, ekologických, sociálních a kulturních projektů, které potom budou spuštěny. V roce 2015 byly všechny fyzické strangeletové a topletové bomby skupiny Chimera vyčištěny. V roce 2016 bylo dokončeno vyčištění všech plasmatických strangeletových bomb. Od té doby byl solární systém a oblasti přímo obklopující naši planetu vyčištěn od přítomnosti negativních bytostí a započal proces rozpadu entity Yaldabaoth. Prvním krokem bylo vytvoření tachyonové membrány Plejáďany uvnitř oběžné dráhy Měsíce, která účinně odřízla hlavu Yaldabaotha od jeho chapadel. Výsledkem společné masové meditace z 26. 2. 2017 byly chapadla entity Yaldabaoth plně rozpuštěny a žádná plasmatické anomálie nebyla již k nalezení mimo oblast přímo nad povrchem planety Země. Nyní je rozpouštěna hlava entity Yaldabaoth, která v sobě nese zbývající plasmatické topletové bomby. V únoru 2018 jsme vstoupili do závěrečné fáze planetárního osvobozování. Mělce položené vojenské základny jsou čištěny od přítomnosti Kabaly a započaly omezené operace na povrchu. V létě 2018 bylo zastaveno přifoukávání anomální plasmy z okolí Mléčné Dráhy temnými silami skrze plasmatické filamenty (hyperdimenzionálními vlákny nebo tunely) do implantů bytostí uvnitř našeho Solárního Systému.

Přiblížení se k "Události" a její spuštění

Tak, jak se Událost stále více přibližuje, tak jsou členové Kabaly stále nervóznější, neboť nejsou ochotni se vzdát silám Světla a nechtějí být učiněni odpovědnými za hrůzostrašné zločiny a zvěrstva, kterých se dopustili na lidstvu. Neúspěšně se snaží odvrátit to, co je ale nevyhnutelné, chtějí otočit směr vývoje, vytvořit chaos, globální konflikt a destrukci, ale jejich akce většího rozsahu jsou pokaždé Silami Světla zastaveny. Pouze akce malého rozsahu, které tu a tam zabijí nebo zraní pár lidí, jim procházejí. Takže musíme počítat s tím, že se do Události toto bude ještě často dít. Kabala by měla přijmout nevyhnutelnou změnu, která právě nastává a neměla by stále zhoršovat svoji situaci pro konečné zúčtování a plýtvat časem na další oddalování toho, co se musí stát a s jistotou se stane.

Jakmile bude Událost spuštěna, mnoho lidí bude šokováno a zmateno z toho, co najednou zdánlivě spadlo z čistého nebe. V tomto momentě budou probuzení lidé, kteří vědí o všem co se děje, informovat své příbuzné, přátele a známé o tom, co se děje, co je záměrem a podstatou této Události a co přinese. To omezí velikost chaosu a zabrání lidem, aby se vyděsili a obrátili svou nevědomost k násilí. Tato Událost by měla proběhnout tak hladce, jak jen to je možné, na tak radikální proces.

Planetární osvobozování – 2. část

03.01.2019

Rychlá navigace: