Souvislosti, které všude nenajdete

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (1. díl)

(1. díl)

Dr. Reiner Fuellmich je vedoucím právníkem a členem německé Korona vyšetřující komise a celosvětově se specializuje na stíhání podvodných korporací. Skvěle vystihuje podstatu toho, o čem je "covid pandemie", jak a proč začala, a jaký je konečný cíl celé této akce. Reiner mluví o velkém soudním řízení, o nevyvratitelných důkazech a o spáchaných zločinech během této pandemie.

"Korona vyšetřující komisi jsme založili v červenci 2020 já a moje kolegyně Viviana Fischerová, která je právničkou tady v Berlíně. Předtím jsem naprosto věřil oficiálním informacím a linii. Měl jsem ale určitá podezření, protože ve své právnické kariéře jsem šel po jedněch z nejzločinnějších korporacích na světě – Deutsche Bank, Volkswagen a největší přepravní společnosti Kuehne + Nagel. Měl jsem podezření, tak jako všichni mí kolegové, protože se zdálo, že v těchto kauzách jsou u soudů karty vždy rozdány proti nám. Faktem je, že tato strana, kterou Catherine Austin Fittsová přezdívá Pan Globál včetně lidí, kteří stojí za touhle agendou a kteří ji zavádějí, tak tihle lidé už desítky let infiltrují naše společnosti."

Je to pro mnohé zatím těžko představitelné, ale k tomuto závěru jsme došli, a to nejen prostřednictvím studia počínání "Světového ekonomického fóra" a jejich programu "Mladí globální lídři", které vyprodukovalo takové absolventy, jakými jsou Angela Merkelová a Bill Gates a samozřejmě Jacinda Ardernová a Macron ve Francii a toho, který si říká Justin Trudeau v Kanadě. Moje žena a já jsme tehdy ještě žili na našem ranči v severní Kalifornii, když jsme dostali zprávu, bylo to v březnu 2020, kdy nám volala spousta přátel a příbuzných a říkala nám, že je lockdown. A já si tehdy říkal: tohle je přece nesmysl, tohle je šílené. Všechny ty příběhy, které jsme slyšeli, mi hodně připomínaly to, co se dělo při prasečí chřipce, i když jsem většinu toho už z té doby zapomněl. A jelikož jsem nerozuměl tomu, co se děje, tak jsem se spojil se svým přítelem dr. Wolfgangem Wodargem. To je člověk, který víceméně zcela sám před deseti, jedenácti lety zastavil prasečí chřipku. Dokázal to, protože je lékař, plicní odborník se spoustou zkušeností a tehdy byl navíc v mocné pozici. Byl členem německého parlamentu a "Evropské rady". Proto byl tehdy schopen tento podvod odhalit, že šlo jen o mírnou chřipku. Přesto už tehdy ti samí protagonisté, včetně Prof. Dr. Drostena, což je ten chlápek, který "vynalezl" PCR test, který, jak on tvrdí, nám něco řekne o infekcích, což je ale naprostá lež. Tak tento pán a jeho britský protějšek Neil Ferguson, což jsou oba bezostyšní lháři, kteří to dotáhli hodně daleko (za pomoci farmaceutického průmyslu), už tehdy pomáhali farmaceutickému průmyslu propagovat ty jejich "vakcíny". V Německu to moc nefungovalo, ale ve skandinávských zemích naočkovali spoustu lidí a kvůli tomu tehdejšímu očkování tam nyní je 1300 dětí, dnes jsou už mladiství a jsou trvale zdravotně poškozeni, protože trpí narkolepsií.

Tak takhle to všechno začalo. Moje žena mi tehdy řekla: Musíme něco udělat, ty umíš proti těmhle parchantům bojovat a je třeba najít vlivné spojence. A já jí řekl: Těžko nějaké spojence najdu, protože především Němci a německé soudnictví je parta zbabělců, kteří v tom jedou kvůli penězům, jedou v tom kvůli kariéře a jaksi si nemyslím, že s někým z nich můžu počítat. Ale dr. Wolfgang Wodarg mě propojil s Vivian Fischerovou a 10. července jsme založili "Korona vyšetřovací komisi", aby zodpověděla otázky, které naše vláda, což už není naše vláda, a oficiální sdělovací prostředky, které samozřejmě vlastní ti stejní lidé, co vlastní tuhle korona plándemii, vůbec nezodpověděly. Jak doopravdy je nebezpečný ten virus? Jak spolehlivý je PCR test? Kolik škod způsobují všechna ta protikoronová opatření? Mezitím jsme zjistily, že tato opatření jsou devastující ve všech směrech a proto zde hovoříme o zločinech proti lidstvu. Nejnovější důkazy jsou tak přesvědčivé a závažné, až to bere dech...

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | 'Tito lidé zaplatí vysokou cenu' (1. díl)

17.02.2022

Rychlá navigace: