Souvislosti, které všude nenajdete

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (2. díl)

(2. díl)

Nejnovější zjištění Dr. Mikea Yeadona a není sám, kdo tohle tvrdí (celá řada vědců), ale byl to on, který si to dal do širších souvislostí. Zaměřuje se na tři výrobce vakcín a tvrdí, že to nejsou vakcíny, ani experimentální genové terapie, a že zde jde o experimentální genovou manipulaci. Říká, že tady nejde o peníze. V původním plánu globální elity toto mělo být zavedeno až v roce 2050, ale probouzející se lidstvo je přinutilo tento plán urychlit. Nedávné zjištění Mikea Yeadona a dalších je, že to, co nyní probíhá je horší, než co se stalo ve 2. světové válce. Získali nepopiratelné důkazy o plánované masové vraždě lidí, a že to, co je praktikováno jsou zabijácké injekce, které jsou používány k vraždění a mrzačení lidí. Podíval se podrobněji na BioNTech Pfizer, Moderna a Johnson&Johnson a ty důkazy, které nám předložil, jsou opravdu tak závažné, že to zřejmě bude ústředním bodem našeho mezinárodního trestního řízení. Pravděpodobně půjde o vyšetřování vedené velkou porotou. Budeme chtít od poroty – a tou bude lid, aby se vyjádřila k obžalobě proti čtyřem hlavním osobám: těmi jsou Bill Gates, Drosten, Fauci a Tedros ze Světové zdravotnické organizace (WHO). Dosavadní zjištění nám ukázala, že všichni tři tito "výrobci vakcín" úmyslně hledají smrtelné dávky tím, jak zkoušejí dávkování. Toto je naprosto zřejmé, pokud se zaměříte na čísla šarží jednotlivých vakcín. Když porovnáte čísla těchto šarží, tak některá zřejmě nezpůsobují vůbec žádné problémy, aspoň ne ihned po použití.

Jak jsme se dozvěděli od jedné naší odbornice, profesorky, bioložky a imunoložky Ulrike Kemmerové z univerzity ve Würzburgu, i ty injekce, které mohou vypadat neškodně, tak pokud jde o mRNA, tak vám ale i ony vypnou váš přirozený imunitní systém. To sice znamená, že okamžitě po aplikaci takové vakcíny nezemřete, ale dříve nebo později, až se potkáte s nějakým nebezpečnějším virem nebo s nějakou nemocí, tak se vaše tělo s ní nebude umět poprat, protože vám nebude fungovat váš biologický obranný systém. Některé šarže jsou vysoce nebezpečné, a když budeme sledovat jejich devastační účinek po celých Spojených státech, v tomto případě po všech 36 státech USA, tak zjistíme, jak byly nesmírně škodlivé, a že způsobily tisíce a tisíce úmrtí po celé zemi. Podle vysvětlení odborníků to vypadá, že podle všeho tento typ vakcíny pouštěli do světa na střídačku. Nejprve Moderna, pak BioNTech Pfizer a pak Johnson&Johnson. Také bylo patrné, jak si mezi jednotlivými periodami dávali pauzu. Vždy bylo umístěno pár šarží, které byly naprosto neškodné, a pak z ničeho nic se s těmi velmi smrtelnými šaržemi začalo znovu.

Než zahájíme naše trestní vyšetřování Velké poroty, tak už budeme znát celou pravdu. Ale už nyní je naprosto přesvědčivé, nepopiratelné a nevyvratitelné, že se "elity" snažili o tohle. Snaží se vymyslet, jak zabít co nejvíce lidí, aniž by na své skryté úmysly upozornili moc lidí. Protože pokud by použili tyhle smrtelné dávky plně od samého počátku, tak by zabili všechny očkované a lidi by si řekli: "Moment, tyhle injekce já nechci". Takže zvolili jinou taktiku. Snaží se způsobit hodně škody, ale do takové míry, aby se lidé nevyděsili a nechali se dál očkovat. Je to ďábelské! Když jsme to zjistili, dívali jsme se jeden na druhého a prostě jsme nemohli uvěřit tomu, jak mohou být lidé tak strašně zlí!!!

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | 'Tito lidé zaplatí vysokou cenu' (2. díl)

18.02.2022

Rychlá navigace: