Souvislosti, které všude nenajdete

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (3. díl)

(3. díl)

Došli jsme k tomuto závěru: Jsou tu šarže, které byly úmyslně dané do oběhu těmito farma giganty jako placebo, které jsou na bázi solných roztoků. Pak dali do oběhu zabijácké injekce, potom si dali pauzu, pak zase umístili do oběhu další solné roztoky a pak zase aplikovali zabijácké injekce. To vše dělali úmyslně a s plným vědomím, co dělají. K těmto skutečnostem jsme jednoznačně došli. Je to nepopiratelné. A neexistují žádná neškodná vysvětlení toho, co provedli. Tohle není nevinné, ale je to zcela záměrné.

Tito lidé, co za tímhle stojí (je jich možná tři sta, možná tři tisíce, to přesně nevíme, ale moc lidí to není) tak tito lidé, co za tímhle stojí, mají tolik peněz, že už víc nepotřebují. Mohou si koupit desítky nebo tisíce jachet, když budou chtít, protože lidstvu už tolik ukradli. Na penězích jim nezáleží, ale tyto prostředky používají k uplácení politiků, lidí z oficiálních sdělovacích prostředků, lékařů, právníků... Aby dostali co nejvíce lidí pod svou kontrolu, kteří je pak poslouchají na slovo, používají dva nástroje. Jsou to jednak peníze, které používají, aby uplatili svoje politické a vědecké loutky a druhým nástrojem je vydírání. Tahle věc s vydíráním se ale velmi těžko prokazuje. Domníváme se též, že v celé té "hře" hraje velkou roli rituální zneužívání dětí. Oslovili nás totiž interní informátoři, kteří nás o tomto informovali. Já sám něco o této problematice vím, protože před osmnácti lety jsem zastupoval některé oběti rituálního zneužívání dětí. Také jeden můj přítel, který byl velmi známým členem německé novinářské scény, o tomto publikoval, dokonce v našem národním veřejném rozhlase a televizi, dokud ho nezastavili, protože nechtěli, aby to dál dělal. I moje bývalá manželka už dál nezvládala tlak, který byl tehdy na mě vyvíjen. Něco tedy o tom vím, ale nedokázal jsem tehdy vůbec uvěřit tomu, jak obrovské tohle může být. Možná je to ještě větší, než si dovedeme představit, ale ještě dáváme dohromady podklady, tak to ještě všechno nebudu zveřejňovat.

Potom, co jsme hovořili s řadou odborníků, a profesory z řad psychologie a psychiatrie, tak se domníváme, že tu jde o obří psychologickou operaci, která byla plánována a připravována dobrá tři desetiletí, možná i déle. V této akci používají nejrůznější nástroje k vyvolávání paniky. Tady v Německu se například dostala ven utajovaná tzv. "Studie paniky", která tyto praktiky rozkrývá. Napsal ji německý ministr vnitra. Velmi detailně vysvětluje, jak docílit paniky mezi obyvatelstvem. Například cituji: "Chceme, aby se děti cítily zodpovědné za mučivou smrt svých rodičů a prarodičů, pokud si nebudou mít ruce a nebudou nosit roušky, ad." Tohle se tam výslovně píše. Je to šílené! Proto si myslíme, že ti lidé, co za tím stojí, jsou psychopati a sociopati a využívají velkou spoustu loutek, které buď uplácejí, nebo vydírají. Ale o penězích to není. Používají sice peníze, ale jde jim o moc a kontrolu.

Ve výsledku v tom peníze samozřejmě ale hrají velkou roli, protože za tím stojí finanční průmysl, nebo lépe řečeno, finanční mafie – Blackrock, Vanguard – určité finanční fondy používají jako nástroje, do kterých investují peníze a pak tyhle fondy zase zpětně investují své peníze do Deutsche Bank, do VW a do dalších mezinárodních, globálních korporací, kde nějakých 147 korporací vlastní více méně všechno na této planetě. Tohle už se děje nějakých třicet let a tento plán finanční mafie byl částečně prozrazen v letech 2008-2009, kdy jsme zažili ten první obrovský finanční skandál...
Já jsem po těchto lidech za tyto zločiny, které byly páchány v Německu od roku 1992 (především po Deutsche Bank), tehdy šel. Německé soudy se ale nechtěly z "nějakého důvodu" tímto zabývat (protože tam dosadili své vlastní lidi). Nakonec se Deutsche Bank a další rozhodly, že tuhle hru budou v mnohem větším měřítku hrát ve Spojených státech, kde začal tento, jak tomu teď říkáme, predátorský plán půjček. Zločinecká akce v letech 2008–2009 málem vyšla plně najevo, protože tehdy vystoupilo mnoho lidí, včetně našeho kancléře a tehdejšího ministra financí, kteří říkali: My tyhle lidi dostaneme a zaplatí za to... Ne, nikdo za to nezaplatil...

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | 'Tito lidé zaplatí vysokou cenu' (3. díl)

19.02.2022

Rychlá navigace: