Souvislosti, které všude nenajdete

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (4. díl)

(4. díl)

Zločinecká finanční operace v letech 2008–2009 málem vyšla najevo, ale jediné, co se stalo, bylo to, že začali tisknout peníze, fůry peněz. V září 2019 hrozilo, že celá tahle záležitost opět znovu praskne. Oni tehdy sami chtěli, aby to všechno bouchlo, nebo se spíš zhroutilo, ale aby to proběhlo podle jejich scénáře. Protože kdyby to bouchlo nějak nekontrolovatelně, tak by lidi pochopili, že za tím stojí – dnes tomu říkáme Liga z Davosu, což jsou ti lidé, co se pravidelně jednou ročně scházejí na platformě "Světového ekonomického fóra", a že všichni to jsou křiváci, gangsteři a mafiózní struktury. Pak by všichni pochopili, že to jsou právě tito lidé, kteří se bratříčkují se samozvanými korporátními elitami a zkorumpovanými politickými elitami. Všechny politické elity jim totiž patří, protože je uplatili a vyškolili, například v jejich programu "Mladí globální lídři". Soukromo-veřejné partnerství tudíž znamená, že došlo k jejich nepřátelskému ovládnutí našich politiků. My žijeme v iluzi, že to jsou naši politici, ale tak to vůbec není. To jsou jejich politici. A tohle všechno málem masově a veřejně bouchlo. Všichni bychom se už o tom dozvěděli, ale to oni nechtějí připustit, aby se to lidé dozvěděli. Potřebovali odvést naši pozornost a proto v prosinci 2019 přišli s korona pandemií, i když neexistovaly žádné případy. Potřebovali vytvořit ovládací nástroj na odvedení pozornosti. To je přivedlo k urychlenému začátku, a proto dnes dělají tolik chyb a to i z důvodu, že většina z nich je strašně hloupá. Dělají mnoho chyb a to nám pomáhá, protože byli donuceni tuto akci urychleně spustit bez řádné přípravy. Neměli žádné případy. Dokonce ani v tom čínském Wuhanu, kde to podle nich celé začalo.

Nutně potřebovali vytvořit případy. A proč potřebovali případy? Protože potřebovali vyhlásit... jak tomu říkají? Globální stav zdravotní nouze mezinárodního významu, tedy PHEIC jako "fake" (podvod) – toto je zcela zřejmé a máme to všechno přímo před sebou. A proč to vlastně potřebovali vyhlásit? Ne kvůli povinnému nošení roušek, ne kvůli společenským rozestupům, ale aby mohli zavést nevyzkoušené nové "léky", kvůli "vakcínám". To je jediný základ, na kterém mohli začít používat nevyzkoušené nové léky, na základě vyhlášené mezinárodní zdravotní nouze, na základě Globálního stavu zdravotní nouze mezinárodní významu. Neměli takřka žádné případy, tak povolali Drostena, což není ani profesor ani doktor medicíny, ale je to zaplacený podvodník. Tak ho tedy povolali a řekli mu, přesně stejně jak to udělali před deseti či dvaceti lety s ptačí chřipkou: "Vymysli PCR test, který nám prokáže infekce." A on nyní tvrdí, že to udělal. Ty dvě základní lži, na kterých to všechno stojí, pocházejí také od něho. Zaprvé, tvrdí, že existují bezpříznakové infekce, (pochopitelně žádné neexistují, a i kdyby existovaly, tak nehrají žádnou roli). Právě nejnovější studie, kterou vypracovali ve Wuhanu na konci roku 2020 a zúčastnilo se jí na 10 miliónů lidí, ukazuje, že žádné bezpříznakové infekce neexistují. Tohle je základní otázka logiky. Když půjdete k lékaři a řeknete mu, že máte problém, první na co se vás lékař zeptá je, jaké máte příznaky? Co mu odpovíte? Žádné nemám. (S výjimkou Drostena a Fauciho)... Žádné bezpříznakové infekce neexistují, ale oni nebo spíš WHO potřebovala tyhle "nápady" prosadit a doporučit celému světu. Potřebovali, aby se všichni všech báli. Protože i když jste úplně zdravý, tak podle jejich logiky představujete potenciální nebezpečí. A tak přišel Drosten a s dopředu nachystaným řešením: "Vynalezl jsem nový PCR test a můžu vám přesně říct, kdo je nakažlivý a kdo ne a to je ta druhá obrovská lež..."

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | 'Tito lidé zaplatí vysokou cenu' (4. díl)

20.02.2022

Rychlá navigace: