Souvislosti, které všude nenajdete

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (2. část)

(2. část)

Nejnovější zjištění Dr. Mikea Yeadona a není sám, kdo tohle tvrdí, se zaměřují na tři výrobce vakcín a tvrdí, že to nejsou vakcíny, ani experimentální genová terapie, a že zde jde o experimentální genovou manipulaci. Tady nejde o peníze. V původním plánu to mělo být zavedeno až v roce 2050, ale probouzející se lidstvo je přinutilo tento plán urychlit. Toto nedávné zjištění Mikea Yeadona a dalších je, že tohle je horší devastace lidstva, než co se stalo ve 2. světové válce. Byly získány nepopiratelné důkazy o plánované masové vraždě lidí, že to, co je praktikováno očkováním, jsou zabijácké injekce, které jsou používány k vraždění a mrzačení lidí. Podíval se podrobněji na BioNTech Pfizer, Moderna a Johnson&Johnson a ty důkazy, které nám předložil, jsou opravdu tak závažné, že to bude ústředním bodem našeho mezinárodního trestního řízení. Dosavadní zjištění nám ukázala, že všichni tito "výrobci vakcín" úmyslně hledali smrtelné dávky, když zkoušeli dávkování. Toto je naprosto zřejmé, pokud se zaměříte na čísla šarží jednotlivých vakcín. Když porovnáte čísla šarží, tak některé nezpůsobují vůbec žádné problémy, aspoň ne ihned po použití.
Jak jsme se dozvěděli od jedné odbornice, profesorky, bioložky a imunoložky Ulrike Kemmerové z univerzity ve Würzburgu, i ty injekce, které mohou vypadat neškodně, tak pokud jde o mRNA, tak vám i ony vypnou váš přirozený imunitní systém. To sice znamená, že okamžitě po vakcinaci nezemřete, ale dříve nebo později, až se potkáte s nějakým nebezpečnějším virem nebo s nějakou nemocí, tak se vaše tělo s ní nebude umět poprat, protože vám nebude fungovat váš biologický obranný systém. Některé šarže jsou vysoce nebezpečné, a když budeme sledovat jejich devastační účinek po celých Spojených státech, v tomto případě po 36 státech USA, tak zjistíme, jak byly nesmírně škodlivé, a že způsobily velkou vlnu úmrtí po celé zemi. Podle vysvětlení odborníků to vypadá, že podle všeho tento typ vakcíny pouštěli do světa na střídačku. Nejprve Moderna, pak BioNTech Pfizer a pak Johnson&Johnson. Také bylo patrné, jak si mezi jednotlivými periodami dávali pauzu. Vždy bylo umístěno pár šarží, které byly naprosto neškodné, a pak z ničeho nic se s těmi velmi smrtelnými šaržemi začalo znovu.

Je naprosto přesvědčivé, nepopiratelné a nevyvratitelné, že se "elity" snažili o tohle. Snaží se vymyslet, jak zabít co nejvíce lidí, aniž by na své skryté úmysly upozornili moc lidí. Protože pokud by použili tyhle smrtelné dávky plně od samého počátku, tak by zabili všechny očkované a lidi by si řekli: "Moment, tyhle injekce já nechci". Takže zvolili taktiku, jak způsobit hodně škody, ale do takové míry, aby se lidé nevyděsili a nechali se dál očkovat. Je to ďábelské! Když jsme to zjistili, dívali jsme se jeden na druhého a prostě jsme nemohli uvěřit tomu, jak mohou být tito "lidé" tak strašně zlí!!!

Reiner  Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | 'Tito lidé zaplatí vysokou cenu' (2. část)

03.06.2024

Rychlá navigace: