Souvislosti, které všude nenajdete

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (3. část)

(3. část)

Došli jsme k tomuto závěru: Jsou tu šarže, které byly úmyslně dané do oběhu těmito farma giganty jako placebo, a které jsou na bázi solných roztoků. Pak dali do oběhu zabijácké injekce, pak si zase dali pauzu a umístili do oběhu další solné roztoky a pak zase zabijácké injekce, to vše úmyslně a s plným vědomím, co dělají. Je to nepopiratelné. A neexistuje žádná neškodná obhajitelná vysvětlení toho, co provedli. Tohle není nevinné, ale je to zcela záměrná genocida.

Ti, co za tímhle stojí (je jich možná tři tisíce, to nevíme přesně, ale moc lidí to není) mají tolik peněz, že už víc nepotřebují. Mohou si koupit desítky nebo tisíce jachet, když budou chtít, protože lidstvu už ukradli tolik peněz. Tyto prostředky používají k uplácení politiků, lidí z oficiálních sdělovacích prostředků, lékařů, právníků... Používají tyto dva nástroje: aby dostali co nejvíce lidí pod svou kontrolu, a aby je pak oni poslouchali na slovo. Peníze používají k tomu, aby uplatili svoje politické a vědecké loutky a jejich dalším manipulativním nástrojem je vydírání. Tahle věc s vydíráním se ale velmi těžko prokazuje. Domníváme se, že v celé této "hře" hraje velkou roli rituální obětování a zneužívání dětí.

Já sám něco o této problematice vím, protože před osmnácti lety jsem zastupoval některé oběti tohoto rituálního zneužívání dětí. Také jeden můj přítel, který byl velmi známým členem německé novinářské scény, o tom publikoval, dokonce v našem národním veřejném rozhlase a televizi, dokud ho nezastavili, protože nechtěli, aby to dál dělal. I moje bývalá manželka už dál nezvládala tlak, který byl tehdy na nás vyvíjen. Něco tedy o tom vím, ale nedokázal jsem tehdy vůbec uvěřit tomu, jak masívní tahle odpornost může být. Možná je to ještě větší, než si vůbec dovedeme představit.

Po tom, co jsme hovořili s řadou odborníků, profesorů z řad psychologie a psychiatrie, došli jsme k závěru, že Covid-akce je obří psychologickou operací. Plánovali to minimálně tři desetiletí a k vyvolávání paniky používali nejrůznější manipulace a nástroje. Tady v Německu například se dostala ven tzv. Studie paniky. Napsal ji německý ministr vnitra. Velmi detailně vysvětluje, jak docílit paniky mezi obyvatelstvem. Například cituji: "Chceme, aby se děti cítily zodpovědné za mučivou smrt svých rodičů a prarodičů, pokud si nebudou mít ruce a nebudou nosit roušky, ad." Tohle se tam výslovně píše. Je to šílené! Ti lidé, co za tím stojí, jsou psychopati, sociopati a využívají velkou spoustu loutek, které buď uplácejí, nebo vydírají. Ale o peníze jim nejde. Používají sice peníze, ale jde jim o moc a kontrolu. Ve výsledku v tom peníze hrají velkou roli, protože to je finanční průmysl, nebo lépe řečeno, finanční mafie – Blackrock, Vanguard – které používají jako nástroje, do kterých investují peníze a pak tyhle jejich fondy zase zpětně investují své peníze do Deutsche Bank, do VW a do dalších mezinárodních, globálních korporací. Nějakých 147 korporací vlastní více méně všechno na této planetě. Tímto směrem se ubírá svět už nějakých třicet let a plán této finanční mafie byl částečně prozrazen v letech 2008-2009, kdy jsme zažili první finanční skandál...

Já jsem po těchto lidech šel, především po Deutsche Bank, za ty zločiny, které byly páchány v Německu od roku 1992. Německé soudy se nechtěly z "nějakého důvodu" tímto zabývat (protože tam dosadili své vlastní lidi). Nakonec se Deutsche Bank a další rozhodly, že tuhle hru budou v mnohem větším měřítku hrát ve Spojených státech, kde začal tenhle, jak tomu teď říkáme, predátorský plán půjček. Jejich zločinecká akce v letech 2008–2009 málem vyšla najevo, protože tehdy vystoupilo mnoho lidí, včetně našeho kancléře a tehdejšího ministra financí, kteří říkali: My tyhle lidi obviníme, dostaneme a zaplatí za to... Ne, nikdo za to nezaplatil...

Reiner  Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | 'Tito lidé zaplatí vysokou cenu' (3. část)

05.06.2024

Rychlá navigace: