Souvislosti, které všude nenajdete

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (4. část)

(4. část)

Zločinecká finanční operace v letech 2008–2009 byla málem odhalena, ale jediné, co se stalo, že začali tisknout ještě více peněz, fůry peněz. V září 2019 znovu hrozilo, že celá tahle záležitost praskne. ONI tehdy chtěli, aby to všechno bouchlo, zhroutilo se, ale aby to proběhlo podle jejich scénáře. Protože kdyby to bouchlo nějak nekontrolovatelně, tak by lidi pochopili, kdo za vším stojí – dnes tomu říkáme Liga z Davosu, což jsou ti, co se pravidelně jednou ročně scházejí na platformě Světového ekonomického fóra. Všichni to jsou křiváci, gangsteři a mafiózní struktury. Všichni by pochopili, že to jsou ti lidé, kteří se bratříčkují se samozvanými korporátními a politickými elitami. Patří jim všechny politické elity, protože si je koupili, uplatili je a potom vyškolili, například v jejich programu "Mladí globální lídři". Soukromo-veřejné partnerství tudíž znamená - jejich nepřátelské ovládnutí našich politiků. My žijeme v iluzi, že to jsou naši politici, ale tak to vůbec není. To jsou jejich politici. A tohle málem masově a veřejně bouchlo. Všichni by konečně pochopili, ale oni nepřipustili abychom se to dozvěděli. Proto potřebovali odvést naši pozornost a tak v prosinci 2019 přišli s korona pandemií, i když neexistovaly žádné případy. Potřebovali vytvořit ovládací nástroj na odvedení pozornosti. Museli urychlit začátek tohoto genocidního procesu, a proto udělali tolik chyb. Navíc je většina z nich strašně hloupá. Dělají mnoho chyb a to nám pomáhá, protože byli donuceni tuto akci urychleně spustit. Neměli žádné případy. Dokonce ani v tom čínském Wuhanu, kde to podle nich celé začalo.

Potřebovali všechny vystrašit a vytvořit chaos, aby vyhlásili "Globální stav zdravotní nouze mezinárodní významu". Byl to obrovský "podvod" což je zcela zřejmé. Vše máme přímo před sebou. A proč to vlastně potřebovali vyhlásit? Ne kvůli povinnému nošení roušek a společenským rozestupům, ale aby mohli zavést nevyzkoušené nové "léky", smrtící "vakcíny". To je jediný základ, na kterém mohli začít používat nevyzkoušené nové léky - na základě mezinárodní zdravotní nouze, na základě Globálního stavu zdravotní nouze mezinárodního významu. Protože neměli takřka žádné případy, povolali Drostena, což není ani profesor ani doktor medicíny, ale je to velký podvodník. Řekli mu, jak to udělali před deseti či dvaceti lety s ptačí chřipkou: "Vytvoř PCR test, který prokáže infekce." A on nyní tvrdí, že to udělal. Ty dvě základní lži, na kterých to všechno stojí, pocházejí také od něho. Zaprvé, tvrdí, že existují bezpříznakové infekce (pochopitelně žádné neexistují, a i kdyby existovaly, tak nehrají žádnou roli). Právě nejnovější studie, kterou vypracovali ve Wuhanu na konci roku 2020 a zúčastnilo se jí na 10 miliónů lidí, ukazuje, že žádné bezpříznakové infekce neexistují. Toto je přece základní otázka logiky. Když půjdete k lékaři a řeknete mu, že máte problém, první na co se vás lékař zeptá je, jaké máte příznaky? Co mu odpovíte? Žádné nemám. (S výjimkou Drostena a Fauciho)... Žádné bezpříznakové infekce neexistují, ale oni potřebovali, nebo spíš WHO, tyto "nápady" prosadit a doporučit celému světu. Potřebovali, aby se všichni všech báli. Protože i když jste úplně zdravý, tak podle jejich logiky představujete potenciální nebezpečí. Pak přišel Drosten s dopředu nachystaným řešením: "Vynalezl jsem nový PCR test a můžu vám přesně říct, kdo je nakažlivý a kdo ne.", což byla ta druhá šílená lež...

Reiner  Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | 'Tito lidé zaplatí vysokou cenu' (4. část)

07.06.2024

Rychlá navigace: