Souvislosti, které všude nenajdete

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (5. část)

(5. část)

Druhá lež Drostena byla, když řekl: "Já jsem vymyslel PCR test, který vám poví, kdo je skutečně nakažlivý.". To je samozřejmě nehorázná lež, protože PCR test, jak opakovaně říkal jejich skutečný vynálezce Kary Mullis, není určený pro diagnostické účely, je pro vědecké účely, ale ne pro diagnostické účely, protože nedokáže rozlišit mezi neživou a živou látkou. Když vám vyjde pozitivní test, tak je vysoce pravděpodobné, že vám vyšel pozitivní test, protože ten test si najde fragmenty imunitního systému vašeho těla, které bojují proti obyčejnému nachlazení nebo chřipce. Nedokáže to rozlišit. Aby se člověk mohl nakazit virem, potřebujete, aby do těla pronikl celý vir a začal se tam replikovat. Tyhle testy – přístroje firmy Roche – rozeznají pouze fragmenty viru, nikdy nepoznají celé viry. Z těchto dvou důvodů – a jsou i další – je naprosto, úplně, totálně nemožné, aby vám PCR test řekl něco o infekcích. A navíc Drosten a pod jeho vedením i Světová zdravotnická organizace, která použila jeho PCR test jako šablonu, nastavili ten test tak, aby zaručeně vytvořil falešně pozitivní výsledky.

Mike Yeadon odhalil, že všechny zjištěné případy byly falešně pozitivní. Proč to říká? Protože když vezmete ten stěr z nosu či hrdla – nic nevidíte, protože lidské oko nic neuvidí – a když ho vložíte do těch přístrojů, které všechny vlastní Roche a vydělává na tom fůru peněz, a když v nich zvětšíte vzorky pomocí "cyklů zvětšení" – 2, 4, 8, 16, atd., tak už u 24 cyklů zvětšení (jde o miliardy zvětšení vzorku) tvrdí frankfurtský "Zdravotnický institut", že všechno nad tuto mez ignorují, protože to nedává vůbec žádný smysl. Bývalý vice-prezident Pfizeru, který byl šestnáct let jejich hlavním vědeckým pracovníkem, prohlásil, že při 35 cyklech zvětšení dosáhnete nejméně 97 % falešných pozitivních výsledků. O Drostenově testu, a o všech těch dalších, se ale účelově tvrdilo, že jsou pozitivní až při 45 cyklech. Takhle tedy vytvářeli ty pozitivní případy, aby mohli vyhlásit Globální stav zdravotní nouze mezinárodní významu, abychom byli poslušní, aby nám mohli nařizovat povinné nošení roušek, společenské rozestupy, lockdowny a to všechno mělo pokračovat tak dlouho, až bychom nakonec souhlasili s čímkoliv, jen aby to skončilo, prostě s čímkoliv, což znamená i se zabijáckými injekcemi.

A když mluvíme o zabijáckých injekcích, už teď víme podle Karen Kingstonové, bývalé zaměstnankyně Pfizeru, která se zabývala analýzou těch patentů, že všechny tyhle Covid-19 vakcíny schválené Světovou zdravotnickou organizací mají schopnost trasování. Oni by je neschválili, kdyby nebyly schopné sledovat občany. Oni chtějí dosáhnout dvou věcí. Chtějí to, čemu eufemisticky říkají "regulace populace", ale ve skutečnosti jde o "snížení populace". Původní plán byl snížit lidstvo na 500 miliónů obyvatel. Není jasné, zda toto číslo je hlavním cílem, ale snížení populace je skutečně jedním z jejich hlavních cílů. I Robert Malone, který řekl, že kdyby mu tohle někdo řekl před rokem, tak by si pomyslel: No, to určitě... I já sám musím říct, že kdybyste mi tohle před pár lety, tak bych vám odpověděl: Běžte si vzít prášky na hlavu, běžte k doktorovi a pak vám bude líp. Ale mezitím se vyplnilo až příliš "konspiračních teorií", takže tohle je jeden z jejich hlavních cílů a tím druhým je – a tady přichází do hry to všechno kolem trasování - ovládnutí zbytku lidí, kteří přežijí a udělání z nich nesvéprávné otroky, kteří nebudou přemýšlet, kteří se nevzepřou, ale budou pouze dělat to, co se jim přikáže.

Reiner  Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | 'Tito lidé zaplatí vysokou cenu' (5. část)

10.06.2024

Rychlá navigace: