Souvislosti, které všude nenajdete

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (6. část)

(6. část)

Vše nasvědčuje tomu, že se nás snaží ovládnout a zmanipulovat naše DNA prostřednictvím mRNA injekcí. Existuje ještě mnoho skrytého v rámci této obří kampaně. Nikdo vlastně neví, co v těch injekcích je, to vědí jen oni. Naše vlády, jak už jsem říkal, už nejsou naše vlády. Jsou bohužel totálně pod kontrolou té druhé protilidské strany. Tohle především platí tady v Evropě, kde plánují dosadit první mini světovou vládu, "skutečnou světovou vládu", jak prohlásil papež ve své knize "Fratelli tutti", která vyšla v roce 2020, kde prohlašuje, že se všichni musíme podrobit nové světové vládě pod vedením OSN. Chtějí začít s Evropou a ta agenda, podle které postupují, se nazývá HERA (Health Emergency Response Agency – Krizový zdravotní úřad).
Myslím ale, že takhle daleko se nedostanou, protože příliš mnoho lidí se mezitím už probudilo i tady v Evropě, kde hodně z toho odehrává. I tady v Evropě vyrazilo hodně lidí znovu do ulic – stovky tisíc lidí v Itálii, v bývalých východoevropských zemích i v Německu. Takže oni se s touto agendou o moc dál už neposunou. Myslím, že je to jen otázka času, až bude úplně nemožné, aby cokoliv z toho, co se dělo a děje, zametli pod koberec. Zatím to byli schopni dělat, protože mají naprostou kontrolu nad mainstreamovými médii. Ale je čím dál zřejmější, že již mnoho lidí zná někoho, kdo utrpěl vážné následky nebo dokonce zemřel po očkování. Nejnovější údaje nám říkají – a tohle bylo potvrzeno výkonným ředitelem americké pojišťovny zabývající se životními pojistkami – že od počátku dávek vakcinace zde máme za poslední rok o 40 % vyšší úmrtnost. Tohle je naprosto nevídané. Tohle se už moc dlouho pod koberec zametat nedá. A některá média musela začít podávat alespoň trochu pravdivé zprávy, protože nemají moc na vybranou, jelikož už příliš mnoho lidí mluví o lidech, které znají, co jsou teď kvůli těm zabijáckým injekcím, buď zdravotně postiženi, nebo mrtví.

Vložili jsme do tohoto odporu spoustu času a energie, protože věříme, že to je nesmírně důležité. Velmi mnoho lidí, kteří mluví o Norimberku 2.0, nás chtějí jako právníky a oslovují odborníky a vědce, aby vytvořili odbornou základnu odporu. Chtějí, abychom shromáždili fakta a abychom jim poskytli právní platformu, na které se budou moct bezpečně bránit. Můžeme se opřít i o svědectví mnoha velmi chytrých lidí, jako je třeba Catherine Austin Fittsová, která ví hodně o jejich zmiňovaných strukturách, které mají charakter finanční mafie a velmi se snaží, odvést naši pozornost od toho, co dělají.

Formalizované soudní řízení po vzoru amerického vyšetřování velké poroty předloží všechny naše důkazy za přítomnosti skutečných odborníků, skutečných svědků a právníků. Budeme mít skutečného soudce a všechny důkazy pro naši porotu, kterou budou tvořit naši diváci, a pak je požádáme, aby podali obžaloby proti Drostenovi, který je jejich hlavní loutkou co se týče PCR testů, a také proti Faucimu, Tedrosovi a samozřejmě Billu Gatesovi. Nevím, jak důležití tihle lidé jsou, možná i oni jsou jenom nastrčené figurky. Ještě důležitější než tyhle obžaloby je možnost poskytnout lidem kompletní informace, které jsou transparentní a ověřitelné u opravdových odborníků a u lidí, co opravdu vědí, o čem mluví. Například Robert Malone byl velmi dlouho na druhé straně a ví všechno, co se tam dělo a zrovna tak Peter McCullough a zrovna tak Catherine Austin Fittsová, která byla členkou americké vlády a také je velmi zkušenou investiční bankéřkou. Takže všichni tito lidé, včetně mnoha politiků, kteří se přidali do našich řad, budou velmi podrobně vypovídat o tom, co se opravdu stalo a děje. Budou hovořit o tom, že tohle je dlouho plánovaná agenda, která se zavedla, aby rozptýlila naši pozornost od toho, co se děje ve skutečnosti.

Reiner  Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | 'Tito lidé zaplatí vysokou cenu' (6. část)

12.06.2024

Rychlá navigace: