Souvislosti, které všude nenajdete

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (9. část)

(9. část)

Nemám jasnou představu, jak se s nimi bude odvíjet duchovní zúčtování, ale každopádně si myslím, že budou muset zaplatit hodně vysokou cenu. Současný zkorumpovaný právní systém toho mnoho nespraví, ale až náš nový právní systém si to s nimi řádně vyřídí a provede velký úklid. Máme podporu právníků po celém světě, ve všech státech. Jsou jako my této věci oddáni a podporují nás v našem úsilí. Máme velký tým, a nikdo to nedělá pro své ego a nikdo z nás ostatním nemusí nic dokazovat. Děláme to, protože věříme v to, co děláme a jasně si uvědomujeme, že tu jde o boj mezi dobrem a zlem a také víme, že stojíme na straně těch dobrých!

Novou společnost bude třeba budovat od spodu, na základě jednotlivých regionů. Zde musíme začít, a proto pořád říkám lidem tady v Evropě: Zbavte se téhle zločinecké Evropské unie! Evropská unie slouží pouze jako nástroj ke krádeži peněz od členských států EU! Proto to byl opravdu chytrý tah od Britů, že opustili EU. A teď i některé bývalé východoevropské státy (postkomunistické státy) se chystají k odchodu. Je třeba od píky, budeme muset postavit vlastní systémy v rámci jednotlivých regionů a potom je musíme vzájemně propojit, vyměňovat si nápady, ale už nikdy nesmíme dopustit, aby nám vládl někdo se shora, z obrovské anonymní, nečitelné a netransparentní dálky.

Všechny společnosti, organizace a osoby, které se na této hrůze podíleli, budou nakonec odhaleni. Nikdo tomu neuteče. A veřejnost se o tom všem bude pomalu dovídat. Myslím, že už k tomu i dochází. Všechny ty zprávy se totiž už nedají dál potlačovat, a jak už jsem dříve říkal, ani všechny vedlejší účinky těch vakcín se už dál nedají zametat pod koberec. Úmrtnost zvýšená o 40 % v populaci po vakcinaci, co víc k tomu chcete dodat. Pokud ale budete chtít podrobné informace, tak naše "Korona komise", která udělala rozhovory s více, jak 150 odborníky ze všech oblastí vědy vám je poskytne. Vše jsme konzultovali s takovými osobnostmi jako: Luc Montangier, což je francouzský profesor, který obdržel Nobelovu cenu, Catherine Austin Fittsová, o ní jsem se již zmínil, Dr. Mike Yeadon, Robert Malone, Peter McCullough ad., se všemi těmito lidmi jsme dělali velmi podrobné rozhovory. Robert Malone nejdříve váhal, ale nakonec pochopil, že to, co kdysi považoval za konspirační teorie, je surová pravda. Uvedl, že to všechno máme přímo před nosem, že si o tom můžete dokonce i přečíst, protože to ONI sami přiznávají. Mnozí z nich jsou v podstatě intelektuálně hloupí, ale nesmíme je podceňovat, protože uplatili obrovskou masu lidí a zaplatili jim spoustu peněz, aby je poslouchali na slovo a dosadili je do strategických, politických a hospodářských pozic. A s těmito lidmi se musíme vypořádat. A taky se vypořádáme!

Straší nás plánem Velkého resetu a kyber-covidového vypnutí všech sítí. Všechno je možné, ale nemyslím si, že k tomu dojde. Do světa vypustili mnoho dezinformačních domněnek a úmyslného vyvolávání paniky. Hodně z toho je součástí té iluze, kterou tu vytvářejí. Mnohé z toho je součástí psychologických operací, jejichž cílem je, aby nás udrželi ve stavu dezorientovanosti a paniky, a aby nás udrželi v pozici Bidermanových donucovacích prostředků, což je něco neskutečného (to si vyhledejte, je to nauka z 50. let 20. století). Je to záměrně aplikovaná psychologická operace, kterou nám vysvětlil Prof. Mattias Desmet. Oni opravdu zhypnotizovali 30 % populace. Takhle to opravdu funguje u 30 % populace. K těm už se nedá propracovat, protože když je člověk zhypnotizovaný, tak nic nevidí, neslyší a necítí. On to srovnával se starou čínskou ovládací technikou, která se v Číně dodnes praktikuje na lidech tak, že je zhypnotizují. Když vám provádějí operaci srdce a jste v hypnóze, tak samozřejmě také nic neuslyšíte. Proto tito lidé neslyší nic z toho, co jim pořád říkáme, ať je to sebe víc logické. Dobrá zpráva ale je, že 40 % populace můžeme postupně oslovit a informovat. A tento proces také stále intenzivněji probíhá a mnoho lidí se z této skupiny probouzí, včetně těch, co již byli očkovaní a nyní konečně pochopili, jak moc byli podvedeni.

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | 'Tito lidé zaplatí vysokou cenu' (9. část)

19.06.2024

Rychlá navigace: