Souvislosti, které všude nenajdete

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (10. část)

(10. část)

Ty počty naočkovaných lidí, podle mě, jsou čísla naprosto falešná. Lžou nám vždy, když jen otevřou pusu, tak děsivě moc lžou. Podle nás je tady v Německu více jak 40 % lidí, co ještě nejsou očkovaní. Oni tvrdí, že 80 % nebo i víc je naočkováno, ale tomu naprosto nevěříme. To samé platí ve Spojených státech až na to, že ve Spojených státech je to ještě větší lež, protože se domníváme, že je možná naočkováno 50-55 %, víc ne.

Lidi, co pracují ve zdravotnictví, nyní masově odcházejí ze zaměstnání. V Rakousku a v Německu jsme založili odbory a jedna z nejdůležitějších sekcí těchto odborů je zdravotnická sekce. Protože víme, že hodně členů zdravotnického průmyslu, včetně zdravotních sester se naočkovat nenechá. Tito lidé potřebují právní ochranu, a proto jsme založili odbory. A už společně plánujeme v rámci mezinárodní skupiny právníků, jak tyto odbory rozšířit po celém světě.

Denně dostávám stovky a stovky emailů a ještě 150 zpráv na Threema, Telegramu, Signal, Wire, na všech těchto komunikačních serverech. Píšu brífinky, dělám rozhovory, hovory na Zoomu a telekonference, ad. Ale já vím, že to je nutné. Je vidět pokrok. Jde o to, poskytnout lidem faktickou právní platformu, na které povstanou, zvednou se a postaví se těmhle parchantům.

Německá Ústava – na rozdíl od ostatních obsahuje Článek 20, odst. 4, který výslovně dává lidu právo na odpor, pokud jsou důkazy, že se někdo snaží úplně zlikvidovat Ústavu nebo demokracii. Nemáme jen nějaké domněnky, ale existují jednoznačné a přesvědčivé důkazy o tom, že se právě toto nyní děje, protože oni se nyní snaží zavést fašistický systém a proto se musí zbavit demokracie. Lidé po celém světě se musí zapojit do odporu proti tomu, co se teď děje. Myslím, že nejdůležitější je opatřit si pravdivé informace a pak je šířit dál. Předávejte jakýmkoliv způsobem tyto informace co nejvíce lidem, protože to dá tomuto hnutí velkou sílu. Musíte si zjistit a vědět, co se děje, musíte znát pravdivá fakta.

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | 'Tito lidé zaplatí vysokou cenu' (10. část)

21.06.2024

Rychlá navigace: