Souvislosti, které všude nenajdete

Ruské ozbrojené síly u Mariupolu zajaly velitele NATO generála Clutieho

Americký generálmajor Roger L. Cloutie byl zajat Ruskem při pokusu o útěk z Mariupolu poté, co dal vojenské instrukce Ukrajincům a žoldákům! To už není fáma. Tohle je pro Spojené státy špatná věc. Je to otevřený válečný akt, u kterého Spojené státy očekávaly, že zůstane nepotrestaný.

Na základě shrnutí a zveřejněných zpráv si můžeme představit, jak k tomu došlo. Ruské síly přerušily všechny únikové cesty a "zachytily nejvyšší velení ukrajinských sil", které vůbec nebylo ukrajinské. Vypadá to, že západní velitelé pravděpodobně většinu času veleli válce na Ukrajině. Aby nebyli zajati, tak se je západní síly snažily osvobodit vrtulníkem. Rusko úspěšně sundalo vrtulníky. Vojenští vůdci z několika zemí, zásobovaní americkou rozvědkou se skrývali v ocelárně, o níž americká rozvědka věděla, že je skvělé místo pro boj, což byla pro ně výhoda, protože se toto místo dobře bránilo.

Americké a západní síly pokračovaly v posílání vrtulníků, ale byly odstraněny dříve, než se dostaly do ocelárny. Potom Rusové změnili svou taktiku. Taktickou změnou bylo, že umožnili vrtulníkům dostat se do ocelárny a přistát na otevřených prostorech v areálu ocelárny, aby je pak sundali, pokud se pokusí dostat ven. Po chvíli přistálo 8 vrtulníků a odvezlo lidi z ocelárny. Dvěma z nich se podařilo uniknout, ale generál Clutier byl nalezen v jednom ze šesti sestřelených letadel.

TO JE ŠPATNÁ ZPRÁVA, pro ty, kteří nechtěli absolutně věřit tomu, co se Putin snažil sdělit světu a dokazuje to nad vší pochybnost, že Spojené státy skutečně vedou válku na Ukrajině a už dlouho operují v ukrajinské zemi. To ospravedlňuje Rusko a dává právo a logiku jeho vojenské operaci.

To znamená, že Pentagon od začátku velí válce na Ukrajině. Pentagon nařídil použít ukrajinské civilisty jako živé štíty a Spojené státy mohou být legálně obviněny ze zvěrstev na Ukrajině. Po zajetí amerického generála spustila americká média a americká rozvědka továrnu na lži. Také Big Tech se agresivně zapojili do této propagandy a nyní démonizují jakýkoliv mediální zdroj, který nešíří úplně jimi předepsané lži. Vše, co se nyní dozvídáme, je, jak Rusové zabili, zmasakrovali a znásilnili bezpočet civilistů, prý dokonce batolat.

Nyní uvidíme, jak Rusko zareaguje na to, že bylo hanobeno a na obvinění za něco, co neudělalo.

http://www.jimstoneindia.com/zz3.html

Ruské ozbrojené síly u Mariupolu zajaly velitele NATO generála Clutieho

26.04.2022

Rychlá navigace: