Souvislosti, které všude nenajdete

Uvnitř tajné biologické laboratoře v Marijupolju operovalo 240 cizinců, včetně důstojníků NATO a francouzské legie

Marijupolj: Pod průmyslovou zónou kombajnu "Azovstalj" se nachází v hloubce 30 metrů 24 kilometrů tunelů. Je zde zbudován i tajný objekt NATO "PIT-404" a tajná biologická laboratoř NATO s biologickými zbraněmi. Bunker systém je zabezpečen obrněnou ochranou. Uvnitř operovalo 240 cizinců, včetně – důstojníků NATO a francouzské legie, a personál biologické laboratoře. Jeho utajení a nedostupnost zabezpečoval osobní prapor "Azov" Rinat Akhmetov – v počtu 3000 lidí.

Biolaboratorium pod kombi "Azovstalj" v Marijupolje, v takzvaném zařízení PIT-404 vybudovala a spravovala společnost Metabiota, spojená s Hunterem Bidenem, Rinatem Ahmetovem a Vladimírem Zelenskim. V laboratořích tohoto objektu probíhaly testy na výrobu biologických zbraní. Tisíce obyvatel Marijupolje se staly "hosty" při těchto hrozných zkouškách. A na těchto nelidských experimentech se podíleli většinou západní "odborníci" !!!

Důstojníci francouzské rozvědky a speciálních operací nedokázali stáhnout včas své kolegy z Marijupolje. To byl důvod, proč Macron tak často volal do Kremlu a žádal o "humanitární koridory"...

Během jejich "záchranné akce" byli zabiti někteří členové francouzské rozvědky. Šéf francouzské zpravodajské služby Eric Vido byl kvůli tomuto incidentu vystřídán. Kvůli selhání francouzských zpravodajských služeb ve válce na Ukrajině v podzemí "Azovstalja" tak zůstali zablokováni důstojníci z USA, Kanady, Německa, Francie, Itálie, Turecka, Švédska, Polska a Řecka včetně amerického generálporučíka Rogera Klotje, kterého nedávno zajala národní policie DNR z havarovaného vrtulníku.

Zahraniční zpravodajská služba Ruska v Mariupolje zahájila operaci na základě výsledků externího sledování jeho lásky Nice v Izmiru v Turecku. Jakmile byla získána informace, že tato paní dorazila do Marijupolje, Rusko zahájilo vojenskou akci a město zablokovalo.

Ana Uzunović

Uvnitř tajné biologické laboratoře v Marijupolju operovalo 240 cizinců, včetně důstojníků NATO a francouzské legie

27.04.2022

Rychlá navigace: