Souvislosti, které všude nenajdete

Sdělení od Alaje z Plejád 2

(2. díl)

Pokuste se vymazat negativitu ve svých myslích, soustřeďte se na pozitivní energii, na lásku a její projevy

To je návod, jak se postavit ZLU. ONI jsou bezmocní vůči energii LÁSKY a DOBRA. Proto chtějí od této duchovní síly uvnitř vás odvádět vaši pozornost. Nenechte se manipulovat temnou vládou. Používají televizi, rádio, noviny, reklamy, drogy, náboženství, TV-politiky, armádu, elektromagnetické vlny, Wi-fi antény na vašich střechách, čipy pod kůži, nanotechnologie, terorismus, vytváří ohniska napětí a války, aby vás udrželi v negativním režimu. Každý, kdo se směje těmto informacím, je již zmanipulován a musí se učit víc než ostatní. Inteligentní člověk téma nejprve prozkoumá, než si na něj vytvoří nějaký názor. Vesmír je obýván mnoha bytostmi, humanoidy i ne-humanoidy. Vaše vlády s nimi jednaly již dávno, ale udržují to v tajnosti. Proto se vaše technologie v posledních padesáti letech vyvíjely tak rychle.

Na této planetě žijete, abyste se naučili, jak zůstat pozitivní i v takto negativním světě

Smyslem života je rozvoj vašeho vědomí, rozvoj vašeho srdce, mysli a charakteru na ušlechtilejší úroveň a naučit se být duchovní i s negativními energiemi okolo vás. To se děje po mnoho životů a na mnoha planetách, protože duše potřebují a chtějí získat všechny zkušenosti. Cílem každé DUŠE je se vyvíjet, než doputuje zpět do Zdroje, do Kosmického Centrálního Vědomí, které někteří nazýváte "BOHEM". Bůh, ale není osoba, je to energie, ze které se odvíjí vše. Zatím bohužel nemáte žádné povědomí o Vesmíru, protože vám byly předávány od vašich vlád a duchovních pouze dezinformace. Dokonce ve Středověku přepsali i vaše knihy o historii Země a odstranili všechny objevy o různých mimozemských koloniích. Informace o nich byly buď utajeny, nebo byly vymazány. Na místo toho vám ukazují jen objevy nějakých zvířecích kostí a podávají vám to jako senzaci. Chtějí vás udržet co nejvíc hloupé a neznalé, aby tyto informace a vědomosti měli pouze ONI a tudíž díky jim měli i moc nad vámi.

Důkazů o všech zamlčovaných skutečnostech je zde obrovské množství, ale musíte je nalézt sami. Takové informace vám neprozradí ve veřejných médiích. Pokud opravdu chcete získat vědomosti, vaše intuice vám ukáže způsob, jak je nalézt. Většina lidí na Zemi už zapomněla jak naslouchat svojí DUŠI. Jsou záměrně rušeni negativní společností okolo sebe. Je nejvyšší čas to změnit. Žijete v noční můře. Vymažte v sobě každou negativní emoci. V porovnání s ostatními civilizacemi ve Vesmíru jste zatím ve vývojové školce.

Soustřeďte se na pozitivní emoce

Vytvořte si uvnitř sebe přání, jak získat vědomosti o Vesmíru. Nenechejte se rušit negativními lidmi. Kradou vaši energii a chtějí vás udržet primitivními, jako jsou oni sami. Pozor také na kuřáky a konzumenty alkoholu. Jsou ovlivněni negativními astrálními bytostmi, které žijí v jejich aurickém poli a konzumují lidskou životní energii. Každý spirituálně silný člověk to může vidět svým vnitřním zrakem. Negativní lidé se s vámi pokouší hádat, rozzlobit vás a oslabit. Pozitivní lidé vám předávají Lásku, Sílu a Vědomosti. VŽDY MÁTE NA VÝBĚR, koho si vyberete a chcete mít na své straně, Světlo nebo Temnotu, Lásku nebo Nenávist.

Sdělení od Alaje z Plejád 2

18.07.2020

Rychlá navigace: