Souvislosti, které všude nenajdete

Sdělení od Alaje z Plejád 1

(1. díl)

Pocházím z hvězdného systému Plejád. Jsem členem Galaktické Federace Světla, ve které pracují společně tisíce laskavých a milujících mimozemských ras tohoto vesmíru. To není science fiction. Pokud jste inteligentní, tak tyto informace prozkoumáte předtím, než je odsoudíte. Mnoho z nás zde žijí jako dobrovolníci s cílem eliminovat negativitu na Zemi. Vesmíry jsou přirozeně plné živých bytostí v různých dimenzích, ale to je na vaší planetě udržováno jako tajemství. Vaše temné vlády zesměšňují témata o mimozemšťanech a rozvoji vědomí, abyste o ně neměli zájem a smáli se jim.

 

Lidé u moci vám lžou už tisíce let o mimozemšťanech a kosmických zákonech.
Nechtějí, abyste o tomto věděli, protože mají strach z toho, že nad vámi ztratí moc. Pokud tomuto nevěříte, pokuste se vypátrat pravdu, abyste se sami přesvědčili. Důkazy existují, ale musíte je vypátrat sami. Pouze potom uvěříte a budete znát pravdu. Chtějí, abyste neustále vytvářeli negativní energie, pracovali pro ně jako otroci, účastnili se jejich válek, které ONI financují z vašich obrovských daní. Udržují vás v nevědomosti tím, že se vysmívají všemu, co má něco společného se spiritualitou a mimozemšťany. Ukazují vám falešné a upravované fotografie z vesmíru, abyste si mysleli, že mimo Zemi nic není. Přesvědčte se o skutečnosti! Budete velmi rozzlobeni, až zjistíte, jak dlouho a jak moc vám lhali. Vyspělé lidské bytosti z jiných planet chtějí, abyste se z tohoto systému vysvobodili. Skutečnou pravdou je, že všechny vesmíry jsou obývané. Je to přirozená věc, která opravdu nemá nic společného se science fiction. Mnoho mimozemšťanů, kteří v minulosti navštívili Zemi, bylo uctíváno primitivními pozemskými lidmi jako andělé či bohové. Z toho důvodu a z důvodu vaší manipulace máte na Zemi pořád ještě různá náboženství a systémy víry. Nemodlíte se k Bohu, ale k mimozemšťanům, kteří zde žili před tisíci lety. Mnozí z pozemšťanů to už moc dobře ví.

Pozitivní mimozemské bytosti poznáte tak, že z nich vyzařuje LÁSKA. Jsou duchovní, vysoce pozitivní a přirozeně láskyplní. Toto zjistíte automaticky uvnitř svého srdce. Někteří negativní mimozemšťané ale předstírají, že jsou námi – Plejáďany. A někteří lidé, co se s nimi zkontaktovali, pak rozšířili některé dezinformace. Nenechte se omráčit reálnými obrázky UFO. Důležitější je, KDO JE UVNITŘ těchto lodí. Za vašimi zády probíhá velká DUCHOVNÍ VÁLKA o vaše DUŠE mezi Světlem a Temnotou. Je to válka za vaše VYSVOBOZENÍ z OTROCTVÍ MYSLI, ve kterém žijete už 12 000 let. Nejste na Zemi vůbec svobodní a dokonce jste zcela zapomněli, co to svoboda je. Byla vám neustále vnucována celá řada negativních vlastností a postojů: nenávist, násilí, teror, drogy, daně, falešné vlády pro televizi, strach, systémy víry a pověrčivost. Skrytá vláda vytvořila tuto agendu, aby vás mohla ovládat. To ONI vytvářeli všechna ta ohniska napětí, teror, násilí a války, aby mohli legálně posilovat armádu a rozvíjet ovládací technologie. Jejich největším cílem bylo VE VÁS a ve VAŠICH ŽIVOTECH neustále zesilovat NEGATIVNÍ ENERGII. Chcete žít dál v takovém světě?

Země je v procesu transformace, aby mohla přejít na vyšší frekvenci
Každá planeta jednou absolvuje transformaci jako je tato, která probíhá zde na Zemi. Je to přirozený způsob evoluce. Vše ve vesmírech se vyvíjí, nic nezůstává pořád stejné. Frekvence Země se pomalu zvyšuje, je mnohem vyšší než před desítkami let. Z toho důvodu mají někteří z vás pocit, že čas plyne rychleji. To vám umožňuje vyvíjet rychleji své vědomí, protože se děje více věcí v kratším čase a vaše myšlenky se projevují rychleji. V těchto vyšších frekvencích nemůže existovat žádné zlo. Proto současní Temní vládci Země, sestávající z pozemských lidí a zlých mimozemšťanů, dělají všechno proto, aby udrželi Zemi na nízké frekvenci. Chtějí udržet totální kontrolu všeho a všech. Je tu ale síla, která je schopna je zastavit. Tato síla je spojená s DUCHOVNÍ ENERGIÍ. Čím více lidí probudí v sobě duchovní SÍLU PRAVÉ UNIVERZÁLNÍ LÁSKY, tím rychleji dojde ke kýžené změně a Temnota bude eliminována.

Sdělení od Alaje z Plejád 1

17.07.2020

Rychlá navigace: