Souvislosti, které všude nenajdete

Snad se konečně blíží oficiální ukončení 2. světové války

Ta 2. světová válka v roce 1945 sice skončila na bojišti, ale za oponou pokračovala dál a díky Sio nacistickým organizacím jako EU, OSN, NATO, WHO ad. byl plán 3. říše a genocidy lidstva skoro dokončen. Je třeba vzít na vědomí, že tehdejší Norimberské procesy byly jen fraškou a to samé platí o tehdejší smrti Hitlera, který odletěl do Norska a pak ponorkou proplul do Argentiny, kde si v klidu dožil. Většina nacistických válečných zločinců, odborníků, lékařů, vědců a dalších zrůd se uchýlila do Ameriky v rámci operace Paperclip a pomáhala Cabal vytvářet "Nový světový řád" a připravovat zotročeni a genocidu lidstva.

V roce 2001 došlo k destrukci dvojčat v New Yorku, což byl jeden z největších podvodů chazarské mafie na lidech a od té doby začal intenzivní útok Deep State na lidstvo, který stále zrychloval, protože ONI moc dobře věděli, že se lidé začínají více probouzet. Tito temní zločinci dostali celosvětově pod kontrolu mainstreamová média, šoubyznys, filmový průmysl i profesionální sport. MK ultra ovládání mysli lidstva se rozjelo na plné obrátky a většina lidstva tím byla zasažena. Cynické zrůdy dostaly pod kontrolu a zkorumpovaly všechny důležité politiky i celý zločinecký farmaceutický průmysl a Rockefelerova tzv. západní medicína vytvořila cíleně prostředí pro různé pseudopandemie. Hlavním cílem a posláním většiny tzv. lékářů, se nestalo lidi vyléčit, ale pouze dlouhodobě léčit a tak byli vytvářeni pacienti, na kterých mohl tento byznys nechutně parazitovat. Tyto tzv. elity ovládly také školství, které velmi intenzivně plnilo roli vyplachování mozků dětí a studentů. Všechny vlády musely plnit předepsané role, poslouchat, a když náhodou "zlobily", tak přišel tvrdý trest třeba díky Haarp systému, umělým tornádům, či obrovským záplavám a povodním. Příkladem je tsunami v roce 2004, umělá havárie jaderné elektrárny Fukušima a zemětřesení v Japonsku v roce 2011. Také falešnou pandemii Covid 19 měly už naplánovanou mnoho let dopředu, včetně testováni, covid pasů, špejlováni, otrockého rouškování a hlavně vakcinace, prostřednictvím které chtěly zlikvidovat 90 procent lidstva a zbytek přeměnit v zombie otroky.

Poslední jejich baštou se stala Ukrajina, která se po rozpadu SSSR stala jejich strategickou zemí v obchodování s lidmi, lidskými orgány a hlavně byla klíčová pro obchod s dětmi. Budovaly zde velmi nebezpečné zdroje hromadného ničení – bio laboratoře. Je známo, že se ze Západu na Ukrajinu přesunulo mnoho nacistů, banderovců, kteří se zde podíleli na korupci a organizovaném zločinu. Hlava tohoto zla je už sice useknutá, ale zbytek stále a do poslední své chvíle zuřivě "kope". Přetrvávání současného zoufalého stavu výrazně napomáhá velká nevědomost a "hluboká hypnóza" velké části populace. Tak tomu je i v naší neplatné Korporaci "Česká republika s.r.o.", kde tomuto šílenému stavu přispívá docela velká většina "užitečných" idiotů v různých zbytečných státních funkcích a neziskovkách, plno zhlouplých úředníků, felčarů v bílých pláštích, advokátů, soudců, státních zástupců a další verbeže.
Je potřeba dokončit vypouštění bažiny do poslední kapky, ale přestože se zdá, že je to nekonečné, jde vše dobře, a vše je, jak má být. Nyní je potřeba si tvořit svoji vlastní realitu a co nejvíce ignorovat tento chcípající lichvářský systém. Hlavně se nesmíme bát a musíme zachovat vnitřní klid.

(podle R. Halouzky)

Snad se konečně blíží oficiální ukončení 2. světové války

14.07.2023

Rychlá navigace: