Souvislosti, které všude nenajdete

Je to až neuvěřitelné

Je neuvěřitelné a paradoxní, že ještě tolik lidí VĚŘÍ, že to s nimi vláda myslí dobře, že doktoři jsou tady od toho, aby nás vyléčili, že školství je tady od toho, aby nám dalo nejlepší možné vzdělání, že banky si ty svoje satanistické úroky zaslouží, že platit daně je správné, že královna Bětka byla z gruntu hodná ženská, a že novináři píší pravdu. Tomuto souboru iluzí oni věří a nemají s tím vůbec žádný problém! Víra 100!!! Když jim ale sdělíte pravdu (ne "pravdomluvná" média, ale vy), tak s tím mají velký problém. Nevěří nikomu a ničemu, na všechno chtějí doložit tuny důkazů, a nakonec jste pro ně stejně jen ujetý konspirační teoretik.

Když chtějí jet lidé na dovolenou do nějaké exotiky, studují průvodce půl roku dopředu, mají pročtená veškerá diskuzní fóra, vytipované ověřené ubytování a zajištěného domorodého průvodce. Když si chce chlap koupit nové auto, studuje v dané kategorii každičký parametr, vytváří si v Excelu srovnávací tabulky, chodí na zkušební jízdy a teprve potom, po nekonečném zvažování si vybere vysněný vůz. Totéž s telefonem, s kolem, s elektro-koloběžkou, prostě s čímkoliv praktickým a hmotným.

Na nepodstatné, pomíjivé a krátkodobé záležitosti si lidi čas najdou, ale že nemají absolutně ponětí, v jakém světě to vlastně žijí, je jim úplně jedno!

K volbám π-rezidenta bych se nejraději vůbec nevyjadřoval, protože tohle absurdní divadlo s tragikomickým scénářem se nedá komentovat jinak, než množinou nejpeprnějších výrazů z oblasti anatomie a zoologie. I kdyby byly volby ukradené a zmanipulované, jako že samozřejmě byly, stejně jako všechny předešlé, pak stejně každý z nás nepochybně viděl okolo sebe ty neuvěřitelné masy zdebilizovaných zombíků, kteří tu volbu futrála opravdu mysleli vážně! I kdyby ty mršiny z Hewlett Packard ukradli milión hlasů, tak přesto je to pro mě zcela mimo jakékoliv chápání.
Tyto individua nemají sebemenší tušení, k čemu všemu slouží všemi tolik adorovaná fašistická Evropská hnůjnie a k čemu je tady to "spřátelené" NATO – severoatlantická teroristická organizace a nejagresivnější vojenské uskupení na světě, sloužící na svrhávání nepohodlných režimů a zabíjení nevinných civilistů. Tak proč si nezvolit do čela státu rovnou generála této teroristické organizace, že? Oni nepochopili, že satanistický kolektivní západ, je nejodpornější smrdutá stoka prolezlá úchylnými a pedofilními zrůdami, co mučí a žerou milióny dětí ročně, a že naše "démonkratická" vláda je nedílnou součástí této hnijící bažiny?

(Zdroj: https://kresadlo.com/vira-2/)

Je to až neuvěřitelné

17.07.2023

Rychlá navigace: