Souvislosti, které všude nenajdete

Šokující a velmi závažné informace poskytnuté židovským poradcem Haroldem Rosenthalem... (4. díl)

(4. díl)

Pan Rosenthal řekl: "V době Kristově Židé tvořili pozemský a hmotný svět židovské říše. Kristus nabídl Židům jen duchovní království. Toto ale samozřejmě nemohli přijmout a tak to zařídili tak, aby byl ukřižovaný. Před 2000 lety vaši lidé ukřižovali osobu, která je chtěla oklamat, stejně jako chtěl Ježiš oklamat nás. Byl to člověk, který kráčel po zemi jako ostatní lidé a skutečnost, že vstal z mrtvých a zjevil se svým učedníkům, je obyčejná bajka. A Židé, kteří vyhnali Araby z Palestiny, to udělali proto, aby vyvrátili Kristovo poslání a zničili jeho království! Místo vůdce, který by dal Židům impérium, tak jim pošlete nějakého mírumilovného kazatele jménem Kristus, který místo starodávného "oka za oko" nastaví druhou tvář. Toto je pro nás nesmysl! My stavíme a ve skutečnosti jsme již takřka vybudovali říši skutečného hmotného světa a to i bez vašeho patetického Mesiáše. Je mi jedno, co si myslíte. Nepotřebujeme vaši lítost. Většina Židů nemá odvahu vám říct, jako doopravdy žijeme a co plánujeme, ale já se nebojím nikoho a ničeho. Vím dobře, kam jdu."

Když jsem se zeptal pana Rosenthala, proč si Židé často mění svá jména, odpověděl mi: "Židé jsou nejchytřejší lidé na Zemi. Proto, když je pro ně prospěšné změnit si jméno, tak to udělají. A je to! Vmísí se do vaší společnosti, aby ji pokazili, když z toho budou mít užitek. Hloupí nežidé pak nechápou, že to všichni jsou ti stejní Židé, ale už pod jinými nežidovskými jmény. Tak například předseda Státní dumy Ruska Gennadij Seleznev nebo předseda Ruské banky byli vždy Židy bez ohledu na cokoliv, Sergei Gerashchenko nebo ministr zahraničních věcí SSSR vždy byl Žid, stejně jako notoricky známý Andrej Andrejevič Gromyko či Boris Jelcin a Jurij Lužkov. Vím, co si myslíte především o Židech ve vládě, kteří používají nežidovská jména. Nezdržujte se s tím, protože ve Spojených státech už brzy nebude prezidentská moc. Neviditelná, skrytá vláda zvyšuje v tomto ohledu svoji aktivitu."

"Většina Židů ve světě, myslím si, že víc jak 90%, ví velmi dobře, co se skutečně děje kdekoliv na světě. My totiž máme mezi sebou takové spojení, které si ani neumíte představit. Ve vaší společnosti můžou nalézt pokoj pouze úplní hlupáci, blázni a lidé zcela zdegenerovaní. Vy skrýváte svoje hříchy v ovčím rouchu. Jste pokrytci a ne Židé, jak říkáte a píšete."

V SSSR existovaly dvě různé vlády. Jedna je viditelná a ta druhá je zcela neviditelná. Viditelnou tvořily různé národnosti, zatímco tu neviditelnou tvoří JEN ŽIDÉ. Mocná sovětská tajná policie přijímala rozkazy pouze od neviditelné vlády. V sovětském Rusku bylo asi šest až sedm milionů komunistů, 50 % byli Židé a 50 % byli nežidé, ale nežidům se nedůvěřovalo. Komunističtí Židé byli naprosto jednotní a navzájem si důvěřovali, zatímco ti ostatní se navzájem špehují. Přibližně každých pět až šest roků tajná židovská rada vždy vyvolá čistku ve straně a mnozí nežidé jsou zlikvidovaní, protože začínají až příliš rozumět židovské tajné vládě.

Šokující a velmi závažné informace poskytnuté židovským poradcem Haroldem Rosenthalem... (4. díl)

05.07.2024

Rychlá navigace: