Souvislosti, které všude nenajdete

Šokující a velmi závažné informace poskytnuté židovským poradcem Haroldem Rosenthalem... (6. díl)

(6. díl)

Rosenthal dále řekl: "Judaizmus je kultura, která ani zdaleka nepodporuje rovnost na celém světě. To, co nazýváte křesťanstvím, je jen odnož judaizmu. Kultura judaizmu je to, v čem dnes skutečně žijete, přestože si toho nejste vůbec vědomí. Celá vaše civilizace je civilizací judaizmu. Černoši nám pomáhají sloužit našemu účelu, ale je pro nás směšná jejich konverze na Židy a na judaizmus, jako to udělal slavný Sammy Davis. Toto pro nás nic neznamená. Víme dobře, že černý člověk se nemůže stát Židem a že i Sammy Davis je stále černoch a ne Žid." Je známý citát Karla Marxe, že negros lidi bude třeba později vykořenit a smést z povrchu zemského. (Karl Marx. Citace podle Nathaniela Weyla).

Poukázal jsem na to, že mezi Židy není morálka, ale jen zásada - účel světí prostředky. Pan Rosenthal na to odpověděl: "Peníze jsou důležitější jak morálka. My všeho dosáhneme právě pomocí peněz. Naši lidé dokazují, že Izrael, který je neustále ve střehu, může zvítězit v jakémkoliv střetu. Naše intelektuální prvky, vytvořené na kibucech (židovských kolektivních farmách), přemění tuto malou zemi na zázrak na Blízkém východě a v budoucnosti bude Izrael sídlem světové vlády.

Málokdo má odvahu se proti nám ozvat. My dokonce vzbuzujeme ve vás pocit viny za zločiny, které jsme sami spáchali a vzbuzujeme ještě ve vás strach otevřeně kritizovat Židy.

Už dávno, začali Židé uvažovat o tom, jak odpoutat pozornost ostatních od rasové otázky. Co může být efektivnější a přitom zároveň bez podezření, než se vyhlásit jen za náboženské společenství? Tuto myšlenku jsme si půjčili od gójů. My Židé jsme nikdy neměli náboženské instituce, které by byly ovocem našeho vlastního ducha, protože jsme zcela zbavení veškerého idealizmu. To znamená, že nějaká víra v život mimo zemi je nám úplně cizí. Například Talmud není v žádném případě nějakým průvodcem a přípravou na život v posmrtném životě, ale poskytuje pravidla pro maximální požitek právě v tomto světě. Talmud je souborem pokynů pro udržování židovské rasy a reguluje naše vztahy s nežidy.

Pokud jde o morální hodnotu judaizmu, existuje celá řada studií, které ukazují, že toto náboženství je pro nežidy zvláštní. Ale my sami jsme nejlepším produktem, jaký může náboženské učení poskytnout. Náš život čerpá jen z tohoto světa a naše mentalita je duchu křesťanství úplně cizí, stejně jako jeho zakladatel před 2000 roky. Zakladatel křesťanství se netajil tím, že si Židů váží, ale že sám není jedním z našich. Vyhodil nás z chrámu, protože jsme jako vždy na prosazování našich obchodních zájmů používali náboženství jako prostředek. Ale v té době se nám podařilo přibít Ježíše na kříž pro jeho postoj k nám. Současní křesťané, mimochodem, praktikují stranický systém, a aby vyhráli volby, hážou po sobě bláto a prosí o židovské hlasy. Dokonce s námi intrikují proti zájmům svých vlastních národů. My tak můžeme úspěšně existovat mezi ostatními národy a státy, pokud je úspěšně přesvědčíme, že nejsme samostatným národem, ale jen náboženskou komunitou. Mimochodem, toto je další z našich největších podvodů!"

Šokující a velmi závažné informace poskytnuté židovským poradcem Haroldem Rosenthalem... (6. díl)

10.07.2024

Rychlá navigace: