Souvislosti, které všude nenajdete

Starý svět byl kdysi rájem, protože energie a elektřina byla pro všechny zdarma

Až do roku 1905 bylo všeobecně akceptováno, že elektrony jsou elektrické mrakové vlny mnoha různých frekvencí a vlnových délek spektra, které se točí ve 3D tvaru kolem jádra atomů v posvátné geometrii a zlatém rádiovém režimu, a to rychlostí světla. Pak, v roce 1905, ale přišel zaprodanec Einstein, snědl spin posvátné geometrie a vyplivnul ji jako částici obíhající v kruhovém otáčení kolem jádra atomu. Důvodem náhlého "geniálního" Einsteinova objevení na scéně byla řízená epochální transformace na nové časové ose Země, kdy se od Tartariánské bezplatné energie pro všechny se zdravotním přínosem přešlo na vnucenou placenou energii s negativními dopady.

Vše, co existuje má dvojí charakter, včetně elektřiny a je polarizováno negativně a také pozitivně. Podle toho, jak je elektřina vyráběná, je také polarizovaná. Pokud se elektřina vyrábí negativním způsobem, je dekonstruktivní pro biologii. Pokud se vyrábí elektřina prostřednictvím pozitivních produktů, je to velmi prospěšné i pro biologickou podstatu, a tedy i pro naše zdraví.

Od roku 1905 se elektřina začala cíleně vyrábět spalováním a štěpením, tedy dekonstruktivním způsobem, což ji postavilo do negativního světla, protože se získává destrukcí. Předtím byl zdrojem pouze éter, aniž by bylo cokoliv zničeno. Ve své čisté podobě je elektřina vždy kladně nabitá. Proto je vzduch, který dýcháme, tedy éter, pro nás neškodný a dokonce zásadní pro život. Prostor ve vzduchu kolem nás je naplněn neomezenou energií z éteru. V každém čtverečním mm. "prázdného prostoru", existuje koncentrace potenciální energie více než jedné energie atomové bomby. Problém ale je, jak správně a bezpečně sklízet tuto obrovskou potenciální energii pro náš prospěch. Odpovědí na tuto otázku byla technologie nedávné tartarské civilizace starého světa, která měla úžasně jednoduchou konstrukční aplikací používanou na budovách, katedrálách, komplexech Hvězdných pevností s elektrárnami, na kopulích, věžích, minaretech a obeliscích.

Vědci ze starého světa extrahovali jednoduše elektromagnetickou energii z éteru vybudováním těchto budov pomocí architektonické posvátné geometrie a strukturálních vzorců zlatého řezu, simulováním vzorců elektrického mraku kolem jádra a synchronizací tvarů stavebního materiálu energie. Tyto budovy tak tiše pracovaly jako rezonující a akumulující energetické stroje.

Starý svět byl kdysi rájem, protože energie a elektřina byla pro všechny zdarma

06.05.2024

Rychlá navigace: