Souvislosti, které všude nenajdete

Kvantový finanční systém – smrt korupce a bankovních podvodů

Se zřícením finančního systému, jak ho známe dnes, budou zničení také současní "faraóni tohoto světa". Abychom se zbavili starého systému kontroly, zaniknou všechna organizovaná náboženství i církve. Svět bude doslova převrácen naruby, aby se zbavil všech podstrčených lží a falešných poznatků. Nic už nebude, jak bylo předtím! Jakmile finanční systém exploduje, tak "bohatí" ztratí svoje bohatství a tím i moc. Vše, co prolhaný umělý systém dříve považoval za pravdivé, se rozpustí a zmizí jako sníh na slunci.

Kvantový finanční systém se nedá porovnat s ničím, co bylo na světě doteď představené. Nemá žádnou obdobu s ničím obecně uznávaným a nemá žádný ekvivalent v pokročilé technologii, kterou vlastnil jakýkoliv jiný systém. Byl navržen mimo náš svět. Je nadřazený všem finančním technologiím a poskytuje stoprocentní transparentnost a finanční bezpečnost. Prostřednictvím QFS se může svět lehce přeměnit na systém s měnou krytou zlatem, která úplně odsouvá na vedlejší kolej fungování starého centrálního bankovního systému Kabaly.

QFS v současnosti již funguje na kvantovém počítači, který je umístěný na satelitu obíhajícím okolo Země a je chráněný před hackery prostřednictvím tajného vesmírného programu. Cílem nového finančního systému je skoncovat s korupcí a manipulací ze strany zločinců v rámci bankovního systému. Jeho silnou stránkou jsou nainstalované a striktně uplatňované omezení, které brání zkorumpovaným bankéřům, aby dosahovali neoprávněných zisků. QFS je zcela nezávislý od existujícího centralizovaného bankovního systému a dělá zcela zbytečnými všechny ostatní převodní systémy, jako je SWIFT, krypto a blockchain.

Po nadcházející revalvaci budou všechny státní měny již kryté zlatem nebo aktivy s pevným výměnným kurzem. To zaručí udržitelnou hodnotu a odstraní potřebu nezabezpečených kryptoměn. Nezapomínejte na to, že kryptoměny nejsou nic jiného, než čísla v počítačových pamětích. Málo známou skutečností je, že QFS dlouho fungoval paralelně s Centrálním bankovním systémem a již zabránil mnohým hackerským pokusům Kabaly. Výsledkem toho je, že mnozí bankéři byli přichyceni při činu, v době nelegálních převodů peněz a na místě byli zatknutí.

Tento systém převodu peněz QFS byl vytvořen pro převzetí systému dluhových peněz centrálních bank, aby se konečně skoncovalo s finančními podvody, dluhovým otroctvím a absolutní kontrolou obyvatelstva. Kolaps dolaru bude startovacím výstřelem pro konečný pád peněžního systému finanční kabaly. Mnozí milionáři a miliardář se tak stanou obyčejnými pěšáky, jakmile přijdou o svoje bohatství.

Kvantový finanční systém – smrt korupce a bankovních podvodů

03.05.2024

Rychlá navigace: